Drahé kameny a znamení zvěrokruhu Barbara Newerla

Čo majú společné hviezdy a kamene? Princípy a zákonitosti, ktoré utvárajú ľudský život a akékoľvek bytie vo vesmíre, môžeme poznávať na najrôznejších úrovniach, pretože sa prejavujú v rôznorodých formách. Odrážajú sa vo vlastnostiach rastlín, zvierat, ľudí a nerastov rovnako ako v znameniach zverokruhu.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 902945
€12,96 / ks €11,78 bez DPH
Box Upozornenie

Názov: Drahé kameny a znamení zvěrokruhu

Podtitul: Skryté pozadí Šifry mistra Leonarda

#ShowMore#

Na svojej takmer dobrodružnej ceste zverokruhom a svetom kameňov autorka okrem iného vysvetľuje, ako sa astrologické princípy odrážajú v spôsobe vzniku kameňa, v jeho nerastnom zložení, vonkajšom vzhľade a vplyve. Toto jedinečné spojenie astrológie, mineralógie a liečiteľstva ponúka kľúč k pochopeniu prirodzených súvislostí medzi znamením, chorobou a drahokamom.

Určité univerzálne princípy sa objavujú v podobách konkrétnych rastlín, zvierat či ľudských povahových rysov, ktorých existencia je tak prepojená „energetickou“ súnáležitosťou, ktorá sa dá často nie len cítiť, ale tiež pozorovať, analyticky skúmať a logicky chápať.

Tieto vzťahy sa premietajú aj do astrológie a liečiteľstva. Dozviete se tak, ktorý drahý kameň svojimi liečivými vlastnosťami zodpovedá príslušnej dekáde zverokruhu a ako pôsobí na osobu, ktorá ho nosí. 

Jazyk: český

Autor: Barbara Newerla

Počet strán: 316

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 455 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2003

ISBN: 978-80-7336-043-6

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu