Cikánske věštění podrobně a přesně Lenka Vdovjaková

Cigánske karty sú známe a obľúbené. Je ich menej ako tarotových kariet a vlastne sa s nimi veští jednoduchšie. Pretože popisujú dosť presné situácie, udalosti alebo jednanie iných ľudí.

Dokážu objasniť rôzne problémy, vzťahy a otázky, ako aj ukázať smer, ktorým sa daná vec pravdepodobne bude uberať. Základom ich úspešného využívania sú ich kombinácie a vzájomné vzťahy.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 902516
€9,90 / ks €9 bez DPH

Názov: Cikánske věštění podrobně a přesně

Skúsená slovenská vykladačka týchto kariet napísala novú príručku jedinečnú svojho druhu špeciálne pre vydavateľstvo Eugenika, v ktorej sa nachádzajú jasné interpretácie úplne všetkých možných trojkombinácií, čiže 3 kariet, ktoré si treba vytiahnuť spolu ako odpoveď na ľubovoľnú otázku. Nikde inde takéto absolútne kompletné výklady nenájdete!

#ShowMore#

Okrem toho úvodná časť knihy vysvetľuje dôležité všeobecné princípy, ktoré s takýmto používaním cigánskych kariet súvisia. A samozrejme ešte predtým, ako sa pristúpi k jednotlivým trojkombináciám (ktoré sú uvedené prehľadne, podľa abecedného poradia názvov kariet), uvádza sa tu význam každej karty samostatne a podrobnejšie. Navyše sa oboznámite aj s viacerými inými možnosťami, akým systémom si môžete karty vykladať a na čo sa ich pýtať.

Jazyk: český

Autor: Lenka Vdovjaková

Originálny názov: Cigánske veštenie podrobne a presne

Preklad: Zuzana Šestáková

Počet strán: 216

Väzba: mäkká

Rozmer: 160 x 235 mm

Hmotnosť: 244 g

Vydavateľstvo: Eugenika, 2018

ISBN: 978-80-8100-571-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu