Astrologie a vztahy Stephen Arroyo

Ďalšia z kníh, ktorá ponúka mimoriadnu skúsenosť a jedinečný interpretačný štýl. Autorom je pravdepodobne najuznávanejší astrológ súčasnosti, Američan Stephen Arroyo. Kniha vznikla na základe prednáškových cyklov venovaných synastrii, v ktorých autor predložil množstvo hlbších postrehov a zaujímavých súvislostí pri výklade individuálnych vzťahov podľa horoskopu.

Kniha sa skladá zo štyroch hlavných častí. Prvá sa detailne zaoberá schopnosťami jedinca pre vzťah s hlbokou interpretáciou Luny, Marsu a Venuše v individuálnej nativite, vlastností VII. domu či špecifickými druhmi partnerskej kompatibility. Druhá časť rozoberá rôzne techniky porovnávania horoskopov s ohľadom na aspekty a opozície, spomína tiež miešanie živlových energií. Tretia časť analyzuje využitie jednotlivých astrologických domov v synastrii a konečná štvrtá sa venuje dôkladnému pochopeniu tranzitov, predovšetkým vonkajších planét, ktoré sa vzťahujú k najdôležitejším udalostiam života.

Skladom (2 ks)
Kód: 900799
€9,84 / ks €8,95 bez DPH

Názov: Astrologie a vztahy

Podtitul: Techniky srovnávání horoskopů

Jazyk: český

Autor: Stephen Arroyo

Preklad: Ludmila Plášková

Počet strán: 288

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 205 mm

Hmotnosť: 370 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2005

ISBN: 80-7336-090-X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie