Achát krajkový Mexiko tromlovaný kameň XL

Achát krajkový prináša šťastie. Jeho pôsobenie je mocné, ale zároveň jemné, je vhodný aj pre malé deti. Ochraňuje nás svojou nežnou mocnou energiou.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 601935
€2,90 / ks €2,42 bez DPH

Achát krajkový Mexiko tromlovaný kameň XL

Taktiež posiľňuje materskú energiu, praktické rozhodnutia, dodáva citovú, rozumovú a telesnú rovnováhu, podporuje sebadôveru - odháňa strach, dodáva silu, energiu, odvahu, učí nás trpezlivosti.

#ShowMore#

Pomáha nám prekonať horkosť, vnútornú zlobu, negatívne pocity. Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme.

Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti a lásky.

Čakra: k čakrám sa priraďuje podľa svojej farby. Všetky acháty dokážu odblokovať hociktorú čakru

Astrológia: Blíženci, Býk, Panna a Škorpión

Krajina pôvodu: Mexiko

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Čistíme pod prúdom vlažnej vody, alebo cez noc v miske vody spoločne s krištáľom. Acháty všetkého druhu, s výnimkou ohnivého, nabíjame ľubovoľne dlho na priamom slnku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu