Náramok Rudraksha mix Buddha

Rudraksha, alebo tiež posvätné drevnaté semienko má svoj význam pre budhizmus aj hinduizmus a používa sa ako duchovný ruženec.

Zároveň pomáha zdolať cestovateľské ťažkosti, dodá silu boha Shivu a slúži ako talizman pre cestovateľov. 

 

  

Skladom (4 ks)
Kód: 604626
Značka: AWG
€6,25 / ks €5,21 bez DPH

Náramok Rudraksha mix Buddha

Ten, kto nosí rudrakshu je chránený pred všetkými negatívnymi vplyvmi. Prírodné elektromagnetické vlastnosti svätých „korálok“ rudraksha zlepšujú a podporujú koncentráciu, vnútorný jas a duševnú odolnosť.

#ShowMore#

Slovo "rudra" znamená boh, pričom "aksha" prekladáme ako slza alebo oko. Doslovný preklad preto "božia slza". Podľa tvarovania a vrásčitých liniek na semienku sa pozná ako je semienko vzácne a aké sú jeho duchovné vlastnosti. 

Rudraksha pôsobí ako energetický štít. Chráni pred negatívnou energiou, zlepšuje koncentráciu, bystrosť a výdrž. Pomáha pri strese, bolestiach hlavy, ekzémoch, a problémoch s krvným tlakom. Posilňuje srdce a nervový systém, dodáva mentálnu silu. 

Ako ju správne nosiť a starať sa o ňu: nesmie na ňu siahať nikto okrem vás, pretože preberá energiu svojho majiteľa. Nemala by sa nosiť ak konzumujete alkohol alebo mäso a ak sa umývate chemickým mydlom. Je veľmi prospešné ak ju máte na sebe keď sa sprchujete studenou vodou. Raz za čas je vhodné umyť rudrakshu kefkou, vysušiť a následne natrieť prírodným olejom (sézam, mandľa, kokos).

Materiál: drevnaté semienka

Výrobca: AWM, Ltd., UK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu