Elektrický zvlhčovač vzduchu a difúzer Aladdin 18 x 10,7 cm

Elektrický zvlhčovač vzduchu s difúzerom, zvlhčuje a prevonia vzduch za pomoci vytvorenej vodnej hmly a pridaných éterických olejov.

Oleje sa nezahrievajú a tak si zachovávajú svoju vôňu a liečivé účinky. 

Stačí pár kvapiek a vyrieši sa Váš problém so zaspávaním, nádchou, či bolesťou hlavy.

 

Skladom (4 ks)
Kód: 402028
Značka: Madal Bal
€55,32 / ks €46,10 bez DPH

Elektrický zvlhčovač vzduchu a difúzer Aladdin 18 x 10,7 cm

Vďaka svojmu originálnemu dizajnu sa hodí do všetkých priestorov. Navodí príjemnú atmosféru v spálni, či detskej izbe, ale aj vo wellness centrách a rokovacích miestnostiach.

#ShowMore#

Pri použití kvalitného éterického oleja zároveň dezinfikuje vzduch. Jeho mäkké svetelné efekty ešte viac spríjemnia a zintenzívnia relaxačnú atmosféru. Je bezpečný pre deti.

Funkcie: - množstvo premenenej tekutiny 15 (+/-5) ml/h - automatické vypnutie prístroja - 12 LED podsvietenie (modrá, červená, fialová, tyrkysová, zelená, biela...)

Typové označenie: DF12AL

Menovité napätie: AC 220-240V 50Hz (adaptér 24V)

Menovitý príkon: 12W

Objem zásobníka na vodu: 80ml

Hmotnosť (netto): 0,42kg

Hmotnosť s obalom (brutto): 0,75kg

Rozmery obalu: 19 x 19 x 18cm

Rozmery výrobku: priemer 18cm, výška 10,7cm

Výrobca: Madal Bal a.s., Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Je iste rad firiem, ktoré robia obchod poctivo. Je rad firiem, ktoré sa snažia vytvoriť pre svojich zákazníkov srdečnejší a pokojnejší zážitok z nakupovania, ako je obvyklé. Je rad firiem, ktorých zamestnanci trávia veľa voľného času športom. A rovnako tak nie sme zďaleka jediní, kto sa snaží robiť niečo pre druhých.

V Madal Bal však toto všetko robíme preto, aby každý z nás poznal lepšie sám seba a urobil zo seba o trochu lepšieho človeka. Nie je to vôbec jednoduché. Toto vnútorné objavovanie je pre nás ale neustálym zdrojom hlbšej, čistej radosti. A pretože radosť sa obvykle šíri, veríme, že takto môžeme svetu okolo nás prospieť zo všetkého najviac.

 

Späť do obchodu