Elektrický zvlhčovač vzduchu a difúzer Fuji - svetlé drevo

Elektrický zvlhčovač vzduchu s difúzerom v dizajne svetlého prírodného dreva (imitácia). Zvlhčuje a prevonia vzduch za pomoci vodnej hmly a pridaných éterických olejov.

 

Skladom (3 ks)
Kód: 402031
Značka: Madal Bal
€40,24 / ks €33,53 bez DPH

Elektrický zvlhčovač vzduchu a difúzer Fuji - svetlé drevo 13 x 10 cm

Vďaka svojmu originálnemu dizajnu sa hodí do všetkých priestorov. Navodí príjemnú atmosféru v spálni, či detskej izbe, ale aj vo wellness centrách a rokovacích miestnostiach.

#ShowMore#

Bez problémov sa zmestí na Váš pracovný stôl a pri použití kvalitného éterického oleja zároveň dezinfikuje vzduch. Počas prevádzky prístroja je možné nastaviť svetelné efekty, ktoré ešte viac spríjemnia a zintenzívnia relaxačnú atmosféru. Je tichý a bezpečný.

Účinkom jemného ultra vlnenia sa oleje rozložia na malé mikročastice, bez toho aby sa v difúzeri zahriali a tak si zachovávajú svoju vôňu a liečivé účinky.

Stačí pár kvapiek a vyrieši sa Váš problém so zaspávaním, nádchou, či bolesťou hlavy.

Bez pridania éterického oleja funguje prístroj ako zvlhčovač.

Funkcie: - automatické vypnutie pri vyprázdnení nádobky na vodu - možnosť nastavenia režimu 3 min. prevádzka/ 1 min. pauza - režim farebného podsvietenia 

Napätie: 230 V/ 50Hz

Príkon: 7W

Objem zásobníka: 100ml

Rozmery: priemer 13cm, výška 10 cm

Hmotnosť: 0,222 kg

Výrobca: Madal Bal a.s., Česká republika

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Je iste rad firiem, ktoré robia obchod poctivo. Je rad firiem, ktoré sa snažia vytvoriť pre svojich zákazníkov srdečnejší a pokojnejší zážitok z nakupovania, ako je obvyklé. Je rad firiem, ktorých zamestnanci trávia veľa voľného času športom. A rovnako tak nie sme zďaleka jediní, kto sa snaží robiť niečo pre druhých.

V Madal Bal však toto všetko robíme preto, aby každý z nás poznal lepšie sám seba a urobil zo seba o trochu lepšieho človeka. Nie je to vôbec jednoduché. Toto vnútorné objavovanie je pre nás ale neustálym zdrojom hlbšej, čistej radosti. A pretože radosť sa obvykle šíri, veríme, že takto môžeme svetu okolo nás prospieť zo všetkého najviac.

 

Späť do obchodu