Varovné signály očkování Anna Strunecká

Profesorka Anna Strunecká, autorka bestselleru "Doba jedová", ponúka v novej knihe "Varovné signály očkování" zrozumiteľným a jasným spôsobom vysvetlenie mechanizmov imunity a dôsledkov vakcinácie.


Skladom (1 ks)
Kód: 900865
€12,68 / ks €11,53 bez DPH

Názov: Varovné signály očkování

Podrobné a pravdivé informácie o vakcínach by mali byť prístupné v demokratickom štáte všetkým občanom. Rovnako tak by mala byť právom každého rodiča sloboda informovaného súhlasu o očkovaní ich detí. Vakcinácia je invazívny lekársky zákrok, ktorý môže v ojedinelých prípadoch, spôsobiť poškodenie aj smrť úplne zdravej osoby.

#ShowMore#

Stále viac ľudí túži po objektívnych a vedecky podložených informáciách a nehodlá sa spoliehať len na to, čo nám doporučujú reklamy, oznamovacie prostriedky alebo nariaďujú štátne orgány. Podobná kniha na českom knižnom trhu doposiaľ chýba. Čitatelia tu nájdu aj rady rodičom k očkovaniu od praktickej lekárky a legislatívnu časť spracovanú právnikom podľa posledných úprav zákona o verejnom zdraví. "Varovné signály očkování" (ALMI, 2012) poskytujú čitateľom možnosť získať informácie, ktoré nie sú bežne dostupné a na ich základe hľadať vlastné rozhodnutie.

Jazyk: český

Autor: Anna Strunecká

Počet strán: 294

Väzba: mäkká

Rozmer: 136 x 199 mm

Hmotnosť: 350 g

Vydavateľstvo: Almi, 2012

ISBN: 978-80-8749-404-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu