Léčení barvami Ted Andrews

Jednoduché techniky liečenia farbou pre obnovenie energie a zdravia.

Farby pôsobia na každého z nás. Používame ich k popisu fyzického zdravia, emócií, postojov a dokonca aj duchovnej skúsenosti. Každá farba má svoje jedinečné účinky a dá sa využiť ako na liečenie a obnovenie energetickej rovnováhy, tak aj k stimulácii rôznych úrovní podvedomia.

Existuje množstvo liečebných metód. Každý, s kým hovoríte, má iný názor na to, čo je najlepšie. Pravda je taká, že najlepšia metóda je tá, ktorá Vám funguje. Pamätajte si však jedno: Liečenie vždy vychádza zvnútra. Je to pacient, kto sám seba lieči. Liečiteľ môže byť katalyzátorom a pomocníkom, ktorý podporí regeneračný systém v tele pacienta, ale liečenie musí vychádzať zvnútra. Ten, kto lieči, je vo vnútri Vášho srdca.

Skladom (1 ks)
Kód: 900539
€13,09 / ks €11,90 bez DPH

Populárny autor Ted Andrews predkladá účinný systém rozvíjania nám vrodených liečiteľských schopností, ktorého súčasťou je aj zoznam farieb pozitívne ovplyvňujúcich liečenie viac ako päťdesiatich fyzických problémov. V tejto jednoduchej príručke sa naučíte základy liečenia farbami, zistíte, ako a prečo toto liečenie funguje, a posilníte svoju citlivosť k farbám. Objavíte jednoduché techniky liečenie sebe aj druhých pomocou farieb, sviečok, dychu, nabitej vody, farebných látok, kabaly či geometrických obrazcov a mandál.  

Názov: Léčení barvami

Podtitul: Jednoduché techniky léčení barvami pro obnovení energie a zdraví

Jazyk: český

Autor: Ted Andrews

Originálny názov: How to heal with color

Preklad: Daiana Krhutová

Počet strán: 1776

Väzba: pevná

Rozmer: 141 x 198 mm

Hmotnosť: 343 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2011

ISBN: 978-80-7336-646-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie