Léčení barvami Ted Andrews

Jednoduché techniky liečenia farbou pre obnovenie energie a zdravia.

Farby pôsobia na každého z nás. Používame ich k popisu fyzického zdravia, emócií, postojov a dokonca aj duchovnej skúsenosti.

Každá farba má svoje jedinečné účinky a dá sa využiť ako na liečenie a obnovenie energetickej rovnováhy, tak aj k stimulácii rôznych úrovní podvedomia.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900539
€13,09 / ks €11,90 bez DPH

Názov: Léčení barvami

Podtitul: Jednoduché techniky léčení barvami pro obnovení energie a zdraví

Existuje množstvo liečebných metód. Každý, s kým hovoríte, má iný názor na to, čo je najlepšie. Pravda je taká, že najlepšia metóda je tá, ktorá Vám funguje. Pamätajte si však jedno: Liečenie vždy vychádza zvnútra. Je to pacient, kto sám seba lieči. Liečiteľ môže byť katalyzátorom a pomocníkom, ktorý podporí regeneračný systém v tele pacienta, ale liečenie musí vychádzať zvnútra. Ten, kto lieči, je vo vnútri Vášho srdca.

#ShowMore#

Populárny autor Ted Andrews predkladá účinný systém rozvíjania nám vrodených liečiteľských schopností, ktorého súčasťou je aj zoznam farieb pozitívne ovplyvňujúcich liečenie viac ako päťdesiatich fyzických problémov. V tejto jednoduchej príručke sa naučíte základy liečenia farbami, zistíte, ako a prečo toto liečenie funguje, a posilníte svoju citlivosť k farbám. Objavíte jednoduché techniky liečenie sebe aj druhých pomocou farieb, sviečok, dychu, nabitej vody, farebných látok, kabaly či geometrických obrazcov a mandál.  

 

Jazyk: český

Autor: Ted Andrews

Originálny názov: How to heal with color

Preklad: Daiana Krhutová

Počet strán: 1776

Väzba: pevná

Rozmer: 141 x 198 mm

Hmotnosť: 343 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2011

ISBN: 978-80-7336-646-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu