Biela šalvia a Levanduľa vykurovací zväzok 22,5 cm

 

Biela šalvia je najsilnejšou z rastlín, používanou na energetické čistenie a žehnanie počas rituálov. Dym šalvie s výraznou korenistou vôňou šíri pokoj a liečenie.  

 

Skladom (2 ks)
Kód: 402200
Značka: AWG
€19,95 / ks €16,63 bez DPH
Box Upozornenie

Biela šalvia a Levanduľa vykurovací zväzok 22,5 cm

Spôsob použitia: Zväzok na konci zapáľte a nechajte rozhorieť. Následne treba plameň sfúknuť a nechať zväzok dymiť vo vykurovacej nádobke napr. v mušli, tanieriku alebo v miske z nehorľavého materiálu. Po rituály môžete dymiaci koniec odstrihnúť alebo udusiť v miske s pieskom a zbytok zväzku použiť na budúce. 

#ShowMore#

Levanduľa sa takisto hodí ako veľmi dobré vykurovadlo. Má silné očistné a dezinfekčné účinky. Pomáha na fyzickej aj psychickej úrovni. Odstraňuje negatívne vibrácie a podporuje lásku, zároveň upokojuje a tíši. Výborne pomáha pri nervozite a strese, prináša pokojný spánok. Zbavuje telo bolesti, odstraňuje strach a posilňuje sebavedomie.

100 % prírodný bylinný vykurovací zväzok. Vykurovacie zväzky z bylín sa používajú už po stáročia, nazývajú sa tiež vydymovadlá alebo vykurovadlá. V Amerike ich Indiáni používali na očistu svojich príbytkov, ako aj pri obradoch na zaháňanie rôznych chorôb a zlých duchov. 

V dnešnej dobe sa používajú na očistné a dezinfekčné účinky, ale aj pri meditáciách a modlitbách. Čistia priestory, predmety a auru od negatívnej energie.

Zloženie: šalvia, levanduľa

Krajina pôvodu: Holandsko

Dĺžka zväzku: 22,5 cm

Hmotnosť: 0,120 kg

Výrobca:  AWM, Ltd

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu