Golden Lotus - Pačuli (Patchouli) vonné tyčinky

GOLDEN LOTUS predstavuje rad tradičných vonných tyčiniek prvotriednej kvality. Tieto vonné tyčinky sú vyrábané ručne, podľa 400 rokov starej tradície výroby posvätných vonných tyčiniek. Vyrábajú sa s použitím čerstvých surovín - driev, živíc, bylín, esenciálnych olejov, ako aj medu. Tzv. medová masala sa následne ručne roluje na bambusové tyčinky.

Predstavujú vynikajúci spôsob ako vyčistiť, osviežiť a prevoňať vzduch. Vychutnajte si tieto jedinečné vonné tyčinky, kompletne ručne vyrobené, pre Vašu radosť, vnútorný mier a pokoj.

Skladom (4 ks)
Kód: 401827
€4,20 / ks €3,50 bez DPH

Značka GOLDEN LOTUS prináša na náš trh rad tradičných vonných tyčiniek prvoradej kvality a úžasných vôní, ktoré osviežia, vyčistia a prevoňajú vzduch. Máte tak možnosť vychutnať si niektorú z exotických vôní, ktoré vo Vás môžu navodiť mier, harmóniu, pokoj v duši a radosť v srdci. Tyčinky sú výborné pri meditácii, pri cvičení jógy alebo len tak pre radosť. V tejto sade sú tyčinky s vôňou svätého dreva, ktoré príjemne prevoňajú priestor a navodia príjemnú relaxačnú atmosféru po náročnom dni.

Zloženie: med, živica, byliny, éterické oleje, prášok z kokosového dreveného uhlia, prírodná aróma, prášok zo vzácnych driev, bambusová tyčinka.

Garantované bez benzénu, toluénu, xylénu a petrochemikálií. 

Vyrobené v Indii. Obsah: 10 ks, celkom 20 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: