Propolis čistý 30 g

Podporuje imunitný systém a tlmí bolesť. Pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam. Má antioxidačné, protizápalové a hojivé účinky. Zo suchého propolisu si môžeme pomerne jednoducho vyrobiť vlastnú tinktúru.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 701261
€4,95 / ks €4,13 bez DPH

Propolis čistý 30 g

Výrobok obsahuje: propolis

#ShowMore#

Propolis je silný alergén, preto pozor pri používaní. Alergiu ľahko zistíme testom. Tinktúrou si potrieme kožu z vnútornej strany paže na zhybe lakťa alebo zvnútra zápästia. Ak do hodiny miesto potretia silno sčervenie, treba byť opatrný pri užívaní.

Hmotnosť obsahu: 30 g

Krajina pôvodu: Slovensko

Výrobca: Včelárstvo Greško s.r.o.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lipták Peter Greško už ani nevie presne spočítať, koľko litrov medu mu už prešlo pomedzi ruky. Výrobe sa venuje prakticky už od malička. Nie je sa čomu čudovať, keďže včelárstvo tak trošku zdedil. “Je to už asi 40 rokov čo pracujem s medom. Včelár bol môj otec, ale aj starý otec. Máme to už ako takú rodinnú tradíciu.“

Hovorí, že kvalitný a pravý med sa spozná podľa chuti, lenže pre laika v dnešnej dobe je to náročné. „Niektorí ľudia dokážu vyrobiť med už aj z kukurice. Najlepšie je kupovať med priamo od včelára a nie od rôznych podomových predajcov, alebo ľudí, ktorí stoja len tak pri ceste.”

Späť do obchodu