EKO bavlnená taška - Jednoduchý život nákupná s krížovým dnom 32 x 42 x 12 cm

Ekologická šetrná nákupná taška zo 100% prírodnej bavlny s mäkkými bavlnenými uškami.

Predstavte si, ako si naša planéta odpočinie, keď vymeníme plastové vrecká za bavlnené tašky. Bavlna za posledných 20 rokov zaznamenala veľké zmeny v poľnohospodárskych postupoch s cieľom zvýšiť celkovú účinnosť.

Výrobca zabezpečuje dôstojné pracovné podmienky, férovú mzdu, spravodlivé obchodovanie a trvalo udržateľný rozvoj. Tkanina je síce hlavný dôvod pestovania bavlny, ale semená sa používajú na kŕmenie zvierat a bavlníkový olej pre ľudí. Stopky rastlín sa po zbere vrátené späť do pôdy.

Skladom (11 ks)
Kód: 1001248
Značka: Goa Art
€7,60 / ks €6,33 bez DPH
Box Upozornenie

EKO nákupná taška bavlnená - Jednoduchý život:

Materiál: 100% bavlna
Potlač: sieťotlač – vodou riediteľné RUR farby - nezaťažujú životné a pracovné prostredie
Rozmery: 32 x 42 x 12 cm
Výrobca: Ancient Wisdom - AWM, Ltd & Goa Art s.r.o. Krajina pôvodu tašky: India

#ShowMore#

Bavlna umožňuje poľnohospodárom nájsť rovnováhu medzi hromadnou výrobou a ekologickým prístupom. Rovnako ako väčšina vecí v minulom 21. storočí sa aj poľnohospodárstvo skutočne vyvinulo. Množstvo spotrebovanej vody, strata pôdy a využitá energia spojená s výrobou 0,45 kg bavlny, počty sa za posledné 2 desaťročia znížili. Dobrou správou je, že aj emisie klesli o tretinu. Je tiež dôležité poznamenať, že na každých 0,45kg bavlneného vlákna pripadá zhruba 0,72kg ďalších užitočných produktov, ako je bavlníkový olej, mliečne krmivo a mulč.

Výroba bavlny vytvára veľmi potrebné pracovné miesta v chudobnejších regiónoch sveta. Výrobca Ancient Wisdom má veľmi dobré vzťahy s niekoľkými výrobcami juty a bavlny v oblasti Kalkaty v Indii. Pravidelne ich navštevujú, aby zabezpečili, že obchodujú so spoločnosťami, ktoré dobre a spravodlivo zaobchádzajú so svojimi pracovníkmi a subdodávateľmi. Okrem toho pomáhajú podporovať detský domov v blízkosti továrne.
Navštívte stránku CottonNotPlastic.com pre viac informácií. Predstavte si, ako si naša planéta odpočinie, keď vymeníme plastové vrecká za bavlnené alebo jutové tašky. Pomôžte chrániť planétu zem a používajte len 100% prírodné tašky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu