Vypoťte své modlitby Gabrielle Roth

Medzinárodne uznávaná pohybová a divadelná umelkyňa Gabrielle Roth v knihe "Vypoťte své modlitby" prináša prielomové pohľady, založené na celoživotnej výuke osobného a duchovného vývoja, ktoré nám majú pomôcť rozvinúť vlastný extatický potenciál. Kniha je sprievodcom piatimi univerzálnymi rytmami, ktoré sú katalyzátorom hlbinného pohybu našej duše. Každý z nich je praktickým nástrojom prebudenia, ktorý nám umožní tancovať na hrane, prekračovať hranice a transformovať utrpenie na umenie a umenie na uvedomenie.
 
PLYNUTIE je rytmom ženských mystérií. STACCATO skúma mužské mystériá. CHAOS nás všetkých vyzýva k integrácii týchto princípov do prúdu našej osobnej energie. LYRIKA je rytmom tranzu a sebarealizácie. V POKOJI, matke všetkých rytmov, hľadáme útočisko v prázdnote, ktorá sa nachádza v každom z nás. Kniha "Vypoťte své modlitby" je plná užitočných, provokatívnych a praktických inštrukcií, ponúka úplne nový pohľad na architektúru duše a odhaľuje jednoduché a zároveň hlboké metódy integrácie duchovnej praxe do každodenného života.
 
Skladom (1 ks)
Kód: 900453
€16,20 / ks €14,73 bez DPH

Názov: Vypoťte své modlitby

Podtitul: Pohyb jako duchovní praxe

Autor: Gabrielle Roth

Originálny názov: Sweat Yours Prayers

Preklad: Petr Lisý

Počet strán: 297

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 409 g

Vydavateľstvo: Maitrea, 2012

ISBN: 978-80-8724-929-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie