Vypoťte své modlitby Gabrielle Roth

Medzinárodne uznávaná pohybová a divadelná umelkyňa Gabrielle Roth v knihe "Vypoťte své modlitby" prináša prielomové pohľady, založené na celoživotnej výuke osobného a duchovného vývoja, ktoré nám majú pomôcť rozvinúť vlastný extatický potenciál.
 
Kniha je sprievodcom piatimi univerzálnymi rytmami, ktoré sú katalyzátorom hlbinného pohybu našej duše. Každý z nich je praktickým nástrojom prebudenia, ktorý nám umožní tancovať na hrane, prekračovať hranice a transformovať utrpenie na umenie a umenie na uvedomenie.
 
 
Skladom (1 ks)
Kód: 900453
€16,20 / ks €14,73 bez DPH

Názov: Vypoťte své modlitby

Podtitul: Pohyb jako duchovní praxe

PLYNUTIE je rytmom ženských mystérií. STACCATO skúma mužské mystériá. CHAOS nás všetkých vyzýva k integrácii týchto princípov do prúdu našej osobnej energie. LYRIKA je rytmom tranzu a sebarealizácie. V POKOJI, matke všetkých rytmov, hľadáme útočisko v prázdnote, ktorá sa nachádza v každom z nás. Kniha "Vypoťte své modlitby" je plná užitočných, provokatívnych a praktických inštrukcií, ponúka úplne nový pohľad na architektúru duše a odhaľuje jednoduché a zároveň hlboké metódy integrácie duchovnej praxe do každodenného života.

 

#ShowMore#

 

Autor: Gabrielle Roth

Originálny názov: Sweat Yours Prayers

Preklad: Petr Lisý

Počet strán: 297

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 409 g

Vydavateľstvo: Maitrea, 2012

ISBN: 978-80-8724-929-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu