Volejme do nebes prosím a děkuji Aurelie Roubalová a Tatiana Schreiberová

Kniha pojednáva o princípoch a súvislostiach v našich životoch. K tomu aby sme ich poznali, sú v knihe uvedené osvedčené, ľahko aplikovateľné pomôcky.
Všímate si vo svojich životoch zhody okolností? A čo znamenia? Poznáte pojem synchronicita? Autorka knihy Aurelie Roubalová je zberateĺkou príbehov. Rozpráva príbehy zo života svojho, ale aj svojich priateľov a známych. Spolu s kamarátkou a kolegyňou Tatianou cítili potrebu všetky tieto súvislosti a príbehy vykričať do sveta.  Vykričať do sveta v nádeji, že ľuďom snáď otvoria oči.

V knihe sa obe postupne úplne odhalili a ukázali svoju obyčajnú ľudskosť, svoje chyby a prirodzený vývoj. Môžete sa tak s nimi ľahko stotožniť a tým sa učiť vidieť vo svojom živote súvislosti a zázraky. A možno dospejete ku rovnakému záveru – ako ony, že nič nie je náhoda. Že všetko so všetkým súvisí – a že sme všetci niečím previazaní, ako by naše životné scenáre písala vyššia moc. V knihe sa okrem iného dozviete, ako sa prejavuje práca anjelov a v neposlednom rade odhalíte aj rôzne cesty, ako si v neľahkých chvíľach pomôcť.

Skladom (1 ks)
Kód: 901486
€10,27 / ks €9,34 bez DPH

Názov: Volejme do nebes prosím a děkuji

Jazyk: český

Autor: Aurelie Roubalová a Tatiana Schreiberová

Počet strán: 302

Väzba: pevná

Rozmer: 117 x 170 mm

Vydavateľstvo: Vodnář, 2013

ISBN: 978-80-7439-067-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie