Víc než štěstí Dr. Frank J. Kinslow

Či už ste osamelý rodič, riaditeľ, svätec alebo hriešnik, v tejto knihe nájdete úľavu od chaosu každodenného života.

"Víc než štěstí" je dynamická kniha, ktorá čitateľa zaujme už od prvej stránky. Je to kľúč k nájdeniu naozajstného šťastia.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 902047
€14,36 / ks €13,05 bez DPH

Názov: Víc než štěstí  

Podtitul: Jak nalézt a splnit si své největší přání

"Víc než štěstí" je praktickým sprievodcom na ceste k nájdeniu vnútorného pokoja. Poskytuje hlboký pohľad a je pokladom pre každého, kto sa snaží objaviť vo svojom živote zmysel a prosperitu. Často počúvame, že za peniaze si šťastie nekúpime. Ale áno, kúpime! A tiež sex, moc, autá a čokoládové tyčinky. Také šťastie bohužiaľ netrvá dlho. Naviac to, čo nás činí dnes šťastnými, nám zajtra môže priniesť veľký zármutok. Existuje však niečo, čo pretrvá, čo je viac ako šťastie… a nájdete to priamo na stránkach tejto objavnej knihy. Je to cesta k pochopeniu podstaty života.

#ShowMore#

Kniha kladie otázky a ponúka jednoduché cvičenia, takže je zrozumiteľná pre všetkých čitateľov. Čerpá z jasne reflektujúcich, aj keď odlišných zdrojov, ako sú Upanišády (zbierka hinduistických filozofických textov), Einstein alebo Pepek námorník. Kniha "Víc než štěstí" odpovedá na odveké otázky ako „Kto som?“ a „Čo je mojou úlohou?“ a ukazuje čitateľom, ako oceniť lyrické tajomstvo ich života, nie v budúcnosti, ale teraz, v tomto okamžiku.

Jazyk: český

Autor: Dr. Frank J. Kinslow

Originálny názov: Beyond Happiness: Finding und Fulfilling Your Deepest Desire

Preklad: Mgr. Andrea Bačová

Počet strán: 304

Väzba: mäkká

Rozmer: 140 x 205 mm

Hmotnosť: 380 g

Vydavateľstvo: Anag, 2017

ISBN: 978-80-7554-077-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu