Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System Dr. Frank J. Kinslow

Žijete len na polovicu? Čo keby vám niekto povedal, že tým, že využijete niečo, čo už dávno máte, obohatíte svoje schopnosti a talent a začnete tak prežívať každý deň na 100 %? Mali by ste záujem? Táto kniha vám ukáže, ako to dosiahnuť.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 901632
€15,71 / ks €14,28 bez DPH

Názov: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System

Podtitul: Aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, lásce a šťastnému životu

Doktor Frank Kinslow – objaviteľ a autor Kvantového unášania (QE – Quantum Entrainment), priekopníckej metódy, ktorá sa postupne stáva neoddeliteľnou súčasťou praxe odborníkov na zdravie, ale aj amatérov po celom svete – vás zoznámi s osvedčenou lekárskou metódou založenou na jednoduchých princípoch, ktoré tisíckam ľudí ukázali, ako žiť zdravšie a harmonickejšie. Túto metódu budete brať skôr ako svojho priateľa, než nejakú techniku. Neprichádza totiž zvonku, ale zvnútra, z naj skrytejších kútov mysle kde je stále pokoj a pohoda. Každodenné využitie a všeobecné princípy (Universal Principles – všeobecné princípy) QE sú tromi nosnými piliermi Kinslowovho systému.

#ShowMore#

Naučíte sa jednoduché cvičenia a techniky, ktoré sú ľahké na vykonanie a naozaj efektívne, pomôžu vám počas niekoľkých sekúnd upokojiť emocionálne rozrušenie, prekonať fyzickú bolesť nielen vašu, ale aj iných ľudí, položiť základy pre skvelý vzťah, odstrániť úzkosť, frustráciu z finančných problémov a oveľa, oveľa viac. Kinslowov systém ponúka základné nástroje a inštrukcie nielen pre to, aby nás dostal z nešťastia a životného konfliktu, ale tiež odhaľuje, ako túto novo vzniknutú radosť predať ostatným. Ľudstvo sa stále vyvíja. Vo chvíľach pokoja, kedy vnímame utrpenie, ktoré sa chveje a rozpútava v duši sveta, vieme, že môžeme získať oveľa viac. QE a Kinslowov systém stojí na hranici medzi temnotou a krásou a čaká na naše objatie. Najprv sa však musíme ponoriť a oceniť naše vlastné vnútorné božstvo. Potom už stačí len natiahnuť ruku a dotknúť sa svetla. Áno, naozaj je to tak jednoduché.

Jazyk: český

Autor: Dr. Frank J. Kinslow 

Originálny názov: The Kinslow system 

Preklad: Bronislava Grygová

Počet strán: 336

Väzba: mäkká

Rozmer: 140 x 215 mm

Hmotnosť: 428 g

Vydavateľstvo: Anag, 2015

ISBN: 978-80-7263-945-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu