Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System Dr. Frank J. Kinslow

Žijete len na polovicu? Čo keby vám niekto povedal, že tým, že využijete niečo, čo už dávno máte, obohatíte svoje schopnosti a talent a začnete tak prežívať každý deň na 100 %? Mali by ste záujem? Táto kniha vám ukáže, ako to dosiahnuť.

Doktor Frank Kinslow – objaviteľ a autor Kvantového unášania (QE – Quantum Entrainment), priekopníckej metódy, ktorá sa postupne stáva neoddeliteľnou súčasťou praxe odborníkov na zdravie, ale aj amatérov po celom svete – vás zoznámi s osvedčenou lekárskou metódou založenou na jednoduchých princípoch, ktoré tisíckam ľudí ukázali, ako žiť zdravšie a harmonickejšie. Túto metódu budete brať skôr ako svojho priateľa, než nejakú techniku. Neprichádza totiž zvonku, ale zvnútra, z naj skrytejších kútov mysle kde je stále pokoj a pohoda. Každodenné využitie a všeobecné princípy (Universal Principles – všeobecné princípy) QE sú tromi nosnými piliermi Kinslowovho systému.

Naučíte sa jednoduché cvičenia a techniky, ktoré sú ľahké na vykonanie a naozaj efektívne, pomôžu vám počas niekoľkých sekúnd upokojiť emocionálne rozrušenie, prekonať fyzickú bolesť nielen vašu, ale aj iných ľudí, položiť základy pre skvelý vzťah, odstrániť úzkosť, frustráciu z finančných problémov a oveľa, oveľa viac. Kinslowov systém ponúka základné nástroje a inštrukcie nielen pre to, aby nás dostal z nešťastia a životného konfliktu, ale tiež odhaľuje, ako túto novo vzniknutú radosť predať ostatným. Ľudstvo sa stále vyvíja. Vo chvíľach pokoja, kedy vnímame utrpenie, ktoré sa chveje a rozpútava v duši sveta, vieme, že môžeme získať oveľa viac. QE a Kinslowov systém stojí na hranici medzi temnotou a krásou a čaká na naše objatie. Najprv sa však musíme ponoriť a oceniť naše vlastné vnútorné božstvo. Potom už stačí len natiahnuť ruku a dotknúť sa svetla. Áno, naozaj je to tak jednoduché.

Skladom (1 ks)
Kód: 901632
€15,71 / ks €14,28 bez DPH

Názov: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System

Podtitul: Aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, lásce a šťastnému životu

Jazyk: český

Autor: Dr. Frank J. Kinslow 

Originálny názov: The Kinslow system 

Preklad: Bronislava Grygová

Počet strán: 336

Väzba: mäkká

Rozmer: 140 x 215 mm

Hmotnosť: 428 g

Vydavateľstvo: Anag, 2015

ISBN: 978-80-7263-945-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie