Světelná výživa Michael Werner, Thomas Stökli

Tento fenomén je známy už dlho. Predtým existovali a dnes ešte stále existujú ľudia, ktorí sú schopní vzdať sa úplne pevnej stravy a živiť sa úplne iným spôsobom. Zo zvedavosti a z vedeckého záujmu učinil Michael Werner, prírodovedec, doktor chémie a prevádzkový riaditeľ výskumného ústavu činného v obore výskumu rakoviny, sám na sebe pokus s takzvanou výživou svetlom. Už zhruba päť rokov žije bez príjmu pevnej stravy - a cíti sa lepšie ako kedykoľvek predtým: zdravý, v pohode a v plnej forme.

V rámci akademického výskumného projektu sa podrobil desaťdennému klinickému pokusu podľa prísnych vedeckých smerníc.Táto kniha obsahuje správu o autorových skúsenostiach a dokumentuje fenomén výživy svetlom z komplexného pohľadu. Ide v podstate o to, aby sme venovali svoje myšlienky domnele nemysliteľnému, aby sme pochopili zmenu vzorov modernej vedy na jednom pôsobivom konkrétnom príklade a aby nás to povzbudilo k reflexii.

Skladom (1 ks)
Kód: 902180
€16,12 / ks €14,65 bez DPH

Názov: Světelná výživa  

Podtitul: Výživa pránou z pohledu vědy

Jazyk: český

Autor: Michael Werner, Thomas Stökli

Originálny názov: Leben durch Lichtnährung

Preklad: Miroslav Hubáček

Počet strán: 190

Väzba: pevná

Rozmer: 140 x 200 mm

Hmotnosť: 370 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2017

ISBN: 978-80-7336-887-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie