Společnost 2015 Christoph Fasching

Sme zaplavení informáciami a predpoveďami o prechode Zeme a ľudstva na vyššiu úroveň vedomia. Čo to však znamená? Aké sú to procesy a s akými následkami? Christoph Fasching s podporou bytosti, ktorú v našom kultúrnom okruhu poznáme pod menom Archanjel Gabriel, podrobne skicuje proces prechodu do Zlatého veku. Život spoločnosti v roku 2015 bude úplne iný. Zmiznú všetky nástroje ovládania, v prvom rade peniaze, ktoré sú dnes všemocným merítkom výkonu a hodnoty vecí aj ľudí.

Nepôjde však o „cashless society“ (= bezhotovostnú spoločnosť) ako si ju predstavujú niektorí, pretože tieto koncepty vedú len k iluzórnej rovnoprávnosti všetkých, a v skutočnosti nás zotročujú. Prechodom do 5. dimenzie sa kvalitatívne zmení naša mozgová štruktúra. Keď túto premenu pochopí a príjme dostatočný počet ľudí a vytvorí si podľa nej nové obrazy reality, naplnia sa nimi aj morfické polia a tieto energie dosiahnu stav „kritickej masy“ potrebnej na to, aby sa začali zhmotňovať. Spoločenskú formu tretieho tisícročia určujú vlastnosti ako vzájomný rešpekt, porozumenie, podpora a láska.

Autor podrobne hovorí o tom, ako sa na tomto základe vytvorí nové hospodárstvo a politika, zmení sa stravovanie, výchova detí, trávenie voľného času aj vzťah k našej domovskej planéte Zem. Tento nový stav má priniesť naozajstné a trvalé šťastie všetkým pozemšťanom. Znie to možno neuveriteľne, ale jednoduché posolstvo tejto knihy je: „áno, je to možné a bude to tak!“

Je akýmsi manuálom, návodom, alebo povzbudením pre tých, ktorí cítia, že sa odohráva niečo mimoriadne a diametrálne nové a snáď majú pred tým strach. A preto – pri čítaní počúvajte, čo vám hovorí vaše srdce a intuícia!

Skladom (1 ks)
Kód: 900904
€11,50 / ks €10,45 bez DPH

Názov: Společnost 2015  

Podtitul: Návod k vytvoření nové společnosti v 5. dimenzi

Jazyk: český

Autor: Christoph Fasching

Originálny názov: Die Gesellschaft 2015 - Eine Anleitung zur Bildung einer neuen Gesellschaft in der 5. Dimension

Preklad: Anton Modory

Počet strán: 167

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 205 mm

Hmotnosť: 238 g

Vydavateľstvo: Anch-books, 2011

ISBN: 978-3-9814301-3-4

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie