Společnost 2015 Christoph Fasching

Sme zaplavení informáciami a predpoveďami o prechode Zeme a ľudstva na vyššiu úroveň vedomia. Čo to však znamená? Aké sú to procesy a s akými následkami?

Christoph Fasching s podporou bytosti, ktorú v našom kultúrnom okruhu poznáme pod menom Archanjel Gabriel, podrobne skicuje proces prechodu do Zlatého veku.

Život spoločnosti v roku 2015 bude úplne iný. Zmiznú všetky nástroje ovládania, v prvom rade peniaze, ktoré sú dnes všemocným merítkom výkonu a hodnoty vecí aj ľudí.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900904
€11,50 / ks €10,45 bez DPH

Názov: Společnost 2015  

Podtitul: Návod k vytvoření nové společnosti v 5. dimenzi

Nepôjde však o „cashless society“ (= bezhotovostnú spoločnosť) ako si ju predstavujú niektorí, pretože tieto koncepty vedú len k iluzórnej rovnoprávnosti všetkých, a v skutočnosti nás zotročujú. Prechodom do 5. dimenzie sa kvalitatívne zmení naša mozgová štruktúra. Keď túto premenu pochopí a príjme dostatočný počet ľudí a vytvorí si podľa nej nové obrazy reality, naplnia sa nimi aj morfické polia a tieto energie dosiahnu stav „kritickej masy“ potrebnej na to, aby sa začali zhmotňovať. Spoločenskú formu tretieho tisícročia určujú vlastnosti ako vzájomný rešpekt, porozumenie, podpora a láska.

#ShowMore#

Autor podrobne hovorí o tom, ako sa na tomto základe vytvorí nové hospodárstvo a politika, zmení sa stravovanie, výchova detí, trávenie voľného času aj vzťah k našej domovskej planéte Zem. Tento nový stav má priniesť naozajstné a trvalé šťastie všetkým pozemšťanom. Znie to možno neuveriteľne, ale jednoduché posolstvo tejto knihy je: „áno, je to možné a bude to tak!“

Je akýmsi manuálom, návodom, alebo povzbudením pre tých, ktorí cítia, že sa odohráva niečo mimoriadne a diametrálne nové a snáď majú pred tým strach. A preto – pri čítaní počúvajte, čo vám hovorí vaše srdce a intuícia!

Jazyk: český

Autor: Christoph Fasching

Originálny názov: Die Gesellschaft 2015 - Eine Anleitung zur Bildung einer neuen Gesellschaft in der 5. Dimension

Preklad: Anton Modory

Počet strán: 167

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 205 mm

Hmotnosť: 238 g

Vydavateľstvo: Anch-books, 2011

ISBN: 978-3-9814301-3-4

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu