Šalamoun promlouvá Dr. Eric Pearl a Frederick Ponzlov

Čo priviedlo význačných vedcov, lekárov a bádateľov, aby sa začali zaujímať o zdanlivo náhodné stretnutie Dr. Erica Pearla s jedným z jeho pacientov? Čo spôsobilo, že toto stretnutie radikálne ovplyvnilo jeho životné osudy a v konečnom dôsledku aj osudy miliónov ďalších ľudí… a rovnako hlboko môže premeniť aj náš život? O aký úkaz sa vlastne jedná?

Vo svojom svetoznámom diele "Reconnection: Návrat k léčivé energii" Dr. Eric Pearl odhalil, ako čerpať zo širokého spektra energie, svetla a informácií, ktoré nám boli skôr nedostupné. Tým čitateľom umožnil, aby si osvojili techniky energetického liečenia, ktoré môžu nielen uzdravovať, ale aj meniť život k lepšiemu.

Teraz Dr. Pearl v spolupráci s Frederickom Ponzlovom prináša čitateľom knihu, ktorá môže úplne zmeniť pohľad ľudstva na liečenie, vedomie alebo jeho štvorrozmernú existenciu tu na Zemi. Sprevádzaní Šalamúnom, inteligentnou bytosťou z inej roviny bytia, ktorá k nám hovorí ústami F. Ponzlova, môžete dôjsť k osobnému hlbokému poznaniu javu známeho ako rekonektívne liečenie. Teraz aj vy môžete pochopiť a využiť tieto poznatky v každodennom živote. Poznatky, ktoré spôsobili revolúciu vo svete liečenia a miliónom ľudí poskytli kľúč k nezmernej sile, ktorú si každý z nás nesie v sebe. 

Skladom (1 ks)
Kód: 901047
€13,48 / ks €12,25 bez DPH

Názov: Šalomoun promlouvá

Jazyk: český

Autor: Dr. Eric Pearl a Frederick Ponzlov

Originálny názov: Solomon Speaks on Reconnecting Your life

Preklad: Marcela Halouzková

Počet strán: 204

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 425 g

Vydavateľstvo: Plot, 2013

ISBN: 978-80-7428-174-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie