Šalamoun promlouvá Dr. Eric Pearl a Frederick Ponzlov

Čo priviedlo význačných vedcov, lekárov a bádateľov k tomu, aby sa začali zaujímať o zdanlivo náhodné stretnutie Dr. Erica Pearla s jedným z jeho pacientov?

Čo spôsobilo, že toto stretnutie radikálne ovplyvnilo jeho životné osudy a v konečnom dôsledku aj osudy miliónov ďalších ľudí… a rovnako hlboko môže premeniť aj náš život? O aký úkaz sa vlastne jedná?

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 901047
€13,48 / ks €12,25 bez DPH
Kategória: Rozvoj tela a ducha
Položka bola vypredaná…

Názov: Šalomoun promlouvá

Vo svojom svetoznámom diele "Reconnection: Návrat k léčivé energii" Dr. Eric Pearl odhalil, ako čerpať zo širokého spektra energie, svetla a informácií, ktoré nám boli skôr nedostupné. Tým čitateľom umožnil, aby si osvojili techniky energetického liečenia, ktoré môžu nielen uzdravovať, ale aj meniť život k lepšiemu.

#ShowMore#

Teraz Dr. Pearl v spolupráci s Frederickom Ponzlovom prináša čitateľom knihu, ktorá môže úplne zmeniť pohľad ľudstva na liečenie, vedomie alebo jeho štvorrozmernú existenciu tu na Zemi. Sprevádzaní Šalamúnom, inteligentnou bytosťou z inej roviny bytia, ktorá k nám hovorí ústami F. Ponzlova, môžete dôjsť k osobnému hlbokému poznaniu javu známeho ako rekonektívne liečenie. Teraz aj vy môžete pochopiť a využiť tieto poznatky v každodennom živote. Poznatky, ktoré spôsobili revolúciu vo svete liečenia a miliónom ľudí poskytli kľúč k nezmernej sile, ktorú si každý z nás nesie v sebe. 

Jazyk: český

Autor: Dr. Eric Pearl a Frederick Ponzlov

Originálny názov: Solomon Speaks on Reconnecting Your life

Preklad: Marcela Halouzková

Počet strán: 204

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 425 g

Vydavateľstvo: Plot, 2013

ISBN: 978-80-7428-174-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu