Na Nule Joe Vitale

Ste pripravení sa vyslobodiť, zažiť zázraky alebo sa zbaviť obmedzení? Prakticky všetko, čo robíte, je výsledkom podvedomia, ktoré vás núti jednať na základe programov, o ktorých existencii skoro neviete.

Ak nezačnete pracovať na tom, v čo veríte, riskujete, že sabotujete akékoľvek svoje úsilie. Nad svojím podvedomím máte väčšiu silu a kontrolu, než si vôbec myslíte. Kniha "Na Nule" vám ukáže, ako ľahko nahradíte problémy programovania vnútorným čistením.


Skladom (1 ks)
Kód: 901423
€12,39 –10 % €11,15 / ks €10,14 bez DPH
901423 Na nule
Zľava
€12,39 –10 %

Názov: Na Nule

Hlavným posolstvom knihy je, že vašou úlohou alebo poslaním nie je naprávať alebo meniť ľudí alebo situácie okolo seba, alebo skôr čistiť svoju vlastnú vnútornú energiu a prijať stopercentnú zodpovednosť. Odmenou vám bude jasné videnie sveta a inšpirácia.

#ShowMore#

Autor bestsellerov, Joe Vitale, vo svojej predchádzajúcej knize "Svět bez hranic", predstavil jedinečnú metódu zameranú na dosiahnutie cieľov pomocou jednoduchej metódy Ho'oponopono. Bola to prvá kniha, ktorá vysvetlila, ako táto kedysi tajná havajská metóda pomáha ľuďom žiť v zdraví, bohatstve a šťastí. Je v nej strhujúci príbeh o neobvyklom terapeutovi, ktorý pomohol vyliečiť celé oddelenie duševne chorých väzňov.

To dodalo silu tisíckam čitateľov na celom svete dosiahnuť všetko, o čom kedy snívali. "Na Nule" začína tam, kde "Svět bez hranic" končí. Joe rozpráva, čo sa udialo po vydaní "Světa bez hranic", ponúka nové príbehy, vysvetľuje nové postupy, predstavuje nových liečiteľov a vedie k lepšiemu porozumeniu Ho´oponopono. Táto jednoduchá liečebná metóda mení životy. Prostredníctvom procesu nazývaného „čistenie“ a opakovaním viet milujem Ťa, ospravedlňujem sa, prosím odpusť mi a ďakujem Ti, zmažete programy a presvedčenia, ktoré si ani neuvedomujete. Čím viac čistíte, tým viac sa priblížíte k Nulovému stavu.

Jazyk: český

Autor: Joe Vitale

Originálny názov: At Zero

Preklad: Václav Pelíšek

Počet strán: 232

Väzba: mäkká

Rozmer: 155 x 215 mm

Hmotnosť: 322 g

Vydavateľstvo: Čintámani, 2014

ISBN: 978-80-87802-04-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu