Enneagram Don Richard Riso a Russ Hudson

Enneagram je dynamický psychologicko-spirituálny systém, ktorý jedinečným spôsobom popisuje deväť základných vzorcov ľudskej duše, deväť spôsobov bytia vo svete – deväť typov osobností, ich hlboké vnútorné motívy jednania a chovania.

Don Richard Riso a Russ Hudson, dvaja poprední svetoví odborníci na enneagram, Vám v tejto knihe prinášajú doposiaľ najobsiahlejšie predstavenie systému enneagramu a deviatich typov osobností a predstavujú účinné spôsoby použitia enneagramu ako nástroja osobnej transformácie a rozvoja. Ukazujú, ako prekonať vnútorné prekážky, využiť Vaše výnimočné nadanie a schopnosti aj ako na novo nasmerovať Váš život.

Skladom (1 ks)
Kód: 902128
€22,46 / ks €20,42 bez DPH

Enneagram Vám môže poslúžiť ako cenná praktická pomôcka nielen v akejkoľvek terapii, psychologickej a duchovnej práci, ale aj v oblasti partnerských a rodinných vzťahov a vo svete podnikania – ku zlepšeniu vzťahov, zefektívneniu komunikácie a predchádzaniu konfliktom. Za posledné desaťročie sa stal tiež uznávaným nástrojom pre zvýšenie emočnej inteligencie a kultivácie osobnosti pri práci koučov, firemných konzultantov, terapeutov a pedagógov.

V kniHe Enneagram oKrem iného nájdete:

  • dva spoľahlivé dotazníky pre určenie Vašeho typu,
  • detailne popísané profily jednotlivých typov osobnosti zamerané na rozvoj potenciálu každého typu a na obmedzenie predvídateľných neúspechov,
  • duchovné štarty, budíčky a varovné signály pre každý typ,
  • množstvo individualizovaných cvičení a praktických stratégií, ktoré vás zbavia problémových návykov, zlepšia Vaše vzťahy a posilnia Vašu vnútornú slobodu,
  • náhľady odhaľujúce najskrytejšie motivácie, obavy a túžby každého typu.

 

Názov: Enneagram  

Podtitul: Kompletní průvodce devíti typy osobnosti a jejich psychologickým a spirituálním růstem

Jazyk: český

Autor: Richard Riso

Originálny názov: The Wisdom of the Enneagram

Preklad: Lenka Marie Čapková

Počet strán: 416

Väzba: pevná

Rozmer: 175 x 245 mm

Hmotnosť: 853 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2017

ISBN: 978-80-7370-395-0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie