Enneagram v panelových rozhovorech Jürgen Gündel

Enneagram ako psychologický systém popisuje deväť základných vzorcov ľudskej duše, deväť foriem bytia vo svete, deväť typov osobnosti.

Žiadny z typov nie je lepší, ani horší než ostatné, všetky sa od seba radikálne líšia a zároveň majú mnoho spoločného.

Enneagram zdôrazňuje rozdiely jednotlivých osobností, aby ozrejmil opakujúce sa konflikty a rozpory medzi jednotlivými typmi.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900656
€8,59 / ks €7,81 bez DPH

Názov: Enneagram v panelových rozhovorech

V tejto knihe máte možnosť poznať najefektívnejší nástroj Enneagramu: panelové rozhovory. Okrem iného tu nájdete popis deviatich typov osobnosti, rozhovory s expertami jednotlivých typov, vysvetlenie konceptu krídlových typov a konceptu smerov šípok, popis tieňa osobnosti v zmysle toho, čím nechceme byť alebo čo sa neodvažujeme vnímať. Autor využíva teórie automatického zamerania pozornosti, teórie idealizácie seba samých a teórie emočnej fixácie.

#ShowMore#

Práca s enneagramom Vám predovšetkým ponúka možnosť študovať a poznávať seba samých. Čakajú Vás nasledujúce úlohy: rozpoznávanie svojho typu, štúdium vlastnej automatiky opakujúcich sa základných životných tém, štúdium tieňa, skrytých motívov a mechanizmov Vášho charakteru, štúdium vyšších aspektov Vášho charakteru ako pomoc pri návrate k Vašej pravej podstate, ďalší rozvoj vlastnej osobnosti prostredníctvom cvičenia vedomého vnímania a práce s centrami pozornosti, štúdium osobností Vašich partnerov so zameraním na to, ako vidieť svet ich očami, a iné.

Jazyk: český

Autor: Jürgen Gündel

Originálny názov: Das Enneagram - Neun Typen der Persönlichkeit

Preklad: Eva Urbánková

Počet strán: 156

Väzba: mäkká

Rozmer: 135 x 205 mm

Hmotnosť: 180 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2001

ISBN: 80-86099-66-0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu