Enneagram v panelových rozhovorech Jürgen Gündel

Enneagram ako psychologický systém popisuje deväť základných vzorcov ľudskej duše, deväť foriem bytia vo svete, deväť typov osobnosti. Žiadny z typov nie je lepší, ani horší než ostatné, všetky sa od seba radikálne líšia a zároveň majú mnoho spoločného. Enneagram zdôrazňuje rozdiely jednotlivých osobností, aby ozrejmil opakujúce sa konflikty a rozpory medzi jednotlivými typmi.

V tejto knihe máte možnosť poznať najefektívnejší nástroj Enneagramu: panelové rozhovory. Okrem iného tu nájdete popis deviatich typov osobnosti, rozhovory s expertami jednotlivých typov, vysvetlenie konceptu krídlových typov a konceptu smerov šípok, popis tieňa osobnosti v zmysle toho, čím nechceme byť alebo čo sa neodvažujeme vnímať. Autor využíva teórie automatického zamerania pozornosti, teórie idealizácie seba samých a teórie emočnej fixácie.

Práca s enneagramom Vám predovšetkým ponúka možnosť študovať a poznávať seba samých. Čakajú Vás nasledujúce úlohy: rozpoznávanie svojho typu, štúdium vlastnej automatiky opakujúcich sa základných životných tém, štúdium tieňa, skrytých motívov a mechanizmov Vášho charakteru, štúdium vyšších aspektov Vášho charakteru ako pomoc pri návrate k Vašej pravej podstate, ďalší rozvoj vlastnej osobnosti prostredníctvom cvičenia vedomého vnímania a práce s centrami pozornosti, štúdium osobností Vašich partnerov so zameraním na to, ako vidieť svet ich očami, a iné.

Skladom (2 ks)
Kód: 900656
€8,59 / ks €7,81 bez DPH

Názov: Enneagram v panelových rozhovorech

Jazyk: český

Autor: Jürgen Gündel

Originálny názov: Das Enneagram - Neun Typen der Persönlichkeit

Preklad: Eva Urbánková

Počet strán: 156

Väzba: mäkká

Rozmer: 135 x 205 mm

Hmotnosť: 180 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2001

ISBN: 80-86099-66-0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie