ČCHI-NEJ-CANG Mantak Chia

Starobylý taoistický systém pre detoxikáciu a omladenie vnútorných orgánov: prináša techniky pre odstránenie prekážok v prúdení energie telom.

Obsahuje ilustrované cvičenia pre úľavu od bežných zdravotných problémov, revitalizáciu orgánov, a umožňuje čitateľom prevziať zodpovednosť za vlastné zdravie a dobrú pohodu.

Zameriava sa na pupočné centrum, kde sa hromadia negatívne emócie, stres a choroby.

Skladom (1 ks)
Kód: 902395
€19,26 / ks €17,51 bez DPH
Box Upozornenie

Názov: ČCHI-NEJ-CANG  

Podtitul: Masáž čchi pro životně důležité orgány

Taoisti prišli na to, že väčšina chorôb sa dá vyliečiť, akonáhle dôjde k uvoľneniu skrytých jedov a negatívnych síl z tela. Vyvinuli umenie čchi­-nej­-cang za účelom recyklácie a transformácie negatívnych energií, ktoré blokujú vnútorné orgány a spôsobujú zauzlenie v bruchu. Čchi­-nej­-cang uvoľňuje toxíny, zlé emócie a nadmerné teplo alebo žiar, ktoré spôsobujú poruchu funkcie orgánov.

#ShowMore#

Techniky čchi­-nej­-cang sa vyvíjali v Ázii v dobe, kedy bolo k dispozícii len málo lekárov a ľudia museli vedieť, ako sa liečiť sami. Mnohí dnes vykazujú príznaky, koré moderná medicína nedokáže liečiť, pretože fyzický pôvod problému nie je ľahké nájsť. Energie negatívnych emócií, stresu a napätia – ktoré sú v dnešnom živote tak bežné – plus následky minulých chorôb sa hromadia v brušnom centre, kde spôsobujú energetické blokády a zápchy. Keď k tomu dôjde, všetky životne dôležité funkcie stagnujú a vyvstáva množstvo problémov. Vďaka praktizovaniu techník čchi­-nej­-cang túto stagnáciu odstránite, životne dôležité orgány okolo pupočného centra sa detoxikujú a omladia.

Majster Chia čitateľov učí, ako sa vyhnúť vstrebávaniu negatívnych energií druhých ľudí a prevziať do starostlivosti vlastné zdravie pomocou samoliečebných techník čchi­-nej­-cang. Predkladá ucelené ilustrované cvičenia, ktoré názorne ukazujú, ako detoxikovať vnútorné orgány a vyčistiť energetické dráhy v celom tele. Zároveň prináša metódy pre vyváženie emócií, zvládanie stresu a pozorovanie tela za účelom rozpoznania, zmiernenia a prevencie chorôb ešte predtým, ako začnú predstavovať vážny problém.

Jazyk: český

Autor: Mantak Chia

Originálny názov: Mantak Chia - Chi Nei Tsang: Chi Massage for the Vital

Preklad: Jan Kozák

Počet strán: 250

Väzba: mäkká

Rozmer: 160 x 225 mm

Hmotnosť: 640 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2020

ISBN: 978-80-7336-509-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu