Anatomie vzrušení ženy Sheri Winston

Naša sexualita bola po dlhé stáročia potláčaná a táto odveká represia sa nás hutným spôsobom dotýka aj v súčasnej dobe, ktorá pôsobí zdanlivo sexuálne slobodne. 

Skladom (2 ks)
Kód: 902730
€17,51 / ks €15,92 bez DPH
Box Upozornenie

Názov: Anatomie vzrušení ženy

Podtitul: Tajné mapy k hluboko uložené rozkoši

Stopy hanby, vnútorného zovretia, strachu a pocitu vlastnej nepatričnosti si bohužial ako stopu represívnej výchovy nesie väčšina z nás. Vedomá práca s telom a sexualitou je nesmierne liečivá. Je tým, čo vám dodá osobnú silu. Tým, čo vás zbaví zbytočných strachov, a dá vám dôveru v seba. Je dokonca tým, čo vám umožní poznať seba samých.

#ShowMore# 

Preto neváhajte a vydajte sa na cestu sebapoznania a poznania. Dotknite sa svojho tela aj duše. Dotknite sa svojej krehkosti, zraniteľnosti, a vďaka tomu aj svojej sily. Poznajte hĺbku a silu rozkoše, ktorú dokáže vaše telo prežívať. Ochutnajte radosť, lásku a slobodu a dovoľte im, nech sa rozlejú vašim telom aj dušou. Vedomá práca s telom a sexualitou je najrýchlejšou cestou telesného aj duševného sebauzdravovania a osobného rozvoja.

V ruke teraz držíte knihu, ktorá je mapou ženského vzrušenia. Mapou ženského tela aj duše. Držíte cenný poklad, ktorý bol mnohým generáciám pred vami označený ako niečo nepatřičné, nemravné a špinavé. Nepremárnite svoju príležitost a cenný fakt, že žijeme v dobe, která síce nesie dozvuky stovky rokov sexuálnej represie, ale súčasne aspoň v mnohých krajinách našej planéty dnes už máte možnosť svoju sexualitu študovať.

Jazyk: český

Autor: Sheri Winston

Originál: Women's Anatomy Of Arousal: Secret Maps To Buried Pleasure

Preklad: Lenka Fořtová

Počet strán: 288

Rozmer: 136 x 205 mm

Hmotnosť: 380 g

Väzba: mäkká

Vydavateľstvo: Synergie, 2021

ISBN: 978-80-7370-587-9

 

 

 

 

 

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu