Ami 3 Enrique Barrios

Problém je v tom, že to hmotné je len to vonkajšie, avšak šťastie úzko súvisí s tým, čo je vo vnútri: a to zase súvisí s láskou.

A práve láska je vodiacim princípom vyspelejších svetov, než je ten náš.

Láska je základom súdržnosti – a to je veličina, ktorej je na planéte Zem málo.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 902115
€14 / ks €12,73 bez DPH

Názov: Ami 3

Podtitul: Vnitřní civilizace

Preto obyvatelia na vyspelejších planétach vnímajú život z postoja „my“, zatiaľ čo u nás je dôležité len „já“, či už sú to osoby alebo najrôznejšie skupiny, či už sa tieto já nazývajú krajiny, provincie, dediny, športové mužstvá, cirkvi nebo obchodné podniky. Nikto s nikým nespolupracuje, naopak naším prirodzeným postojom je sebectvo. Od neho sa odvíja aj náš spôsob života, ktorý je poháňaný starým a krutým motorom tejto civilizácie, slávnou súťaživosťou, ktorá neznamená nič viac a nič menej než praveký zákon džungle, ktorý je vyjadrený uhladenými slovami.

#ShowMore#

Vyvinuté svety však už nežijú v takomto praveku. V nich sa nesúťaží, v nich sa spolupracuje a zdieľa. V tretej časti príbehu o pozemskom chlapcovi Pedrovi a jeho kozmickom priateľovi Amiovi sa okrem Vinky a Krata objavujú tiež ďalšie postavy, ktoré spoločne rozohrávajú nové a napínavé dobrodružstvá – podarí sa Pedrovi a Vinke žiť spoločne na niektorej z planét? Ako si poradí Krato so svojou vesmírnou samotou? A ako je to s Amiho (ne)zasahovaním do milostných vzťahov?

Kniha je plná dojemných, ale tiež akčných scén, za ktorých úspešné vyriešenie by sa nemusel hanbiť ani James Bond, nie to mladý pozemšťan Pedro. Predovšetkým však ponúka predstavu ideálneho spolužitia všetkých vesmírnych bytostí, ktoré môžu dosiahnuť pokoj, mier a vrchol duchovného rozvoja, ak sa stotožnia s univerzálnym princípom Vesmírom– Bohom–Láskou.

Jazyk: český

Autor: Enrique Barrios

Originálny názov: Ami3 Civilizaciones internas

Preklad: Anna Tkáčová

Počet strán: 304

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 210 mm

Hmotnosť: 560 g

Vydavateľstvo: Anch-books, 2017

ISBN: 978-39-4580-338-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu