Sarong č.18 hnedo - žltá vločka

Sarong je farebný kus látky obdĺžnikového tvaru, ktorý často používajú hlavne ženy ako pokrývku tela, alebo ako doplnok plaviek. Bavlnená látka je hebká, nemá žiadne obmedzenia, čo sa týka farieb, potlačí alebo vzorov a jeho využitie je všestranné. Má za sebou dlhú históriu. Je to tradičný odev v juhovýchodnej Ázii, pacifiku a ostrovných štátoch. Bola to práve Indonézia, kde vznikol staroveký spôsob farbenia látok, známy ako batika a ten bol používaný pri výrobe sarongov.

Skladom (23 ks)
Kód: 1000862
€11,50 –43 % €6,60 / ks €5,50 bez DPH
Sarong č.18 hnedo - žltá vločka
Zľava
€11,50 –43 %

Existuje viacero spôsobov ako Sarong nosiť. Vo všeobecnosti sa obmotáva okolo pása a nosí sa ako sukňa. Tento štýl nosenia je vhodný ako pre ženy, tak pre mužov. Ďalej sa dá nosiť prehodený cez rameno a obmotaný okolo tela, aby vyzeral ako šaty. Taktiež môže slúžiť ako šál, alebo na nosenie malých detí na tele matky. Hoci je Sarong veľmi jednoduchý, variácie nosenia sú takmer nekonečné.

Materiál: 100% bavlna.
Krajina pôvodu: India
Dováža: Goa Art

Prať ručne vo vlažnej vode, oddelene! Žehliť na najnižšom stupni.
Pred prvvým použitím odporúčame na fixáciu farieb namočiť na 20 minút do studenej vody z octom a kuchynskou soľou. Potom vypláchať v čistej vode.

Viac informácií o Sarongu sa dozviete na našom blogu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: