Kým jsme byli, jsme a budeme Pavel Krejčí

Pred rokmi si Pavel Krejčí prečítal informáciu o indických knižniciach palmových listov, v ktorých sú ochraňované pred tisíckami rokmi zhotovené záznamy budúcich životných príbehov dnešných ľudí, a bol touto témou uchvátený.

Krátko nato sa vydal do Indie a navštívil jednu z knižníc, v ktorej indický nádí čítač vyhľadal jeho palmový list a zoznámil ho s jeho obsahom.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 901963
€12,83 / ks €11,66 bez DPH

Názov: Kým jsme byli, jsme a budeme

Autor sa dozvedel nielen detaily zo svojich minulých životov a z tohto súčasného, ale bol oboznámený aj s udalosťami, ktoré ho v dohľadnej dobe očakávajú a neminú. Fakty, ktoré mu boli v knižnici povedané, ho svojou presnosťou natoľko ohromila, že opustil občianske povolanie a začal sa zaoberať skúmaním mystéria palmových listov. Z zápätí došlo v autorovom živote k udalostiam, ktoré čítač predpovedal.

#ShowMore#

Je teda náš osud predurčený? Vychádzame v ústrety osudu sami, alebo aj on nám? Dokážeme zmeniť nepriaznivé udalosti k lepšiemu alebo sa im vyhnúť? Platíme utrpením za svoje minulé pochybenia? Stretli sme svojich najbližších aj v minulých životoch? Rodíme sa stále znovu? Autor tiež pozval dvoch čítačov do Prahy, kde pri seminári v sále Novomestskej radnice vzbudili doslova senzáciu.

Jazyk: český

Autor: Pavel Krejčí

Počet strán: 200

Väzba: pevná

Rozmer: 143 x 200 mm

Hmotnosť: 350 g

Vydavateľstvo: Dialog, 2016

ISBN: 978-80-7424-096-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu