Zázraky se dějí

Bohatá zbierka pôsobivých a múdrych príbehov z praxe uznávaného regresného terapeuta, tentokrát v spolupráci s dcérou, Amy E. Weiss.

Na tomto svete sme žili už veľakrát. Len si to väčšinou už nepamätáme. Zoznámte sa s neuveriteľnými príbehmi ľudí, ktorí vďaka svojím spomienkam nastúpili cestu k uzdraveniu, šťastiu a láske. Pobyt na Zemi je škola. Veľa životov, ktoré tu strávime, predstavuje potom veľa jej ročníkov, ktorými postupujeme tak dlho, pokiaľ nezložíme záverečné skúšky. A hlavnými predmetmi, ktoré sa na tejto škole vyučujú, sa volajú nenásilie, láska a súcit.

Regresia čiže návraty do minulých životov majú tú moc prinášať uzdravenie mysle aj tela a nasmerovať nás na cestu duchovného vývoja. Skúsenosti mnohých ľudí, ktorí sa o ne prišli podeliť, potvrdzujú, že tí, ktorí už odišli z tohoto sveta, na nás tam v svetle čakajú a bdejú nad nami a že aj tie najväčšie zázraky sa môžu stať práve nám.

Skladom (1 ks)
Kód: 901041
€15,72 / ks €14,29 bez DPH

Názov: Zázraky se dějí

Podtitul: Transformační léčba, síla vzpomínek na minulé životy

Jazyk: český

Autor: Brian L. Weiss a Amy E. Weiss

Originálny názov: Miracles Happen: The Transformational Healing Power of Past-Life Memories

Preklad: Drahomíra Michnová

Počet strán: 416

Väzba: flexi väzba

Rozmer: 129 x 206 mm

Hmotnosť: 446 g

Vydavateľstvo: Metafora, 2013

ISBN: 978-80-7359-370-4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie