Svět je kouzelná hra energií - 1. díl Alena Vychodilová

Trilógia Aleny Vychodilovej "Svět je kouzelná hra energií“ ukazuje, ako sa dajú pomocou automatickej kresby odhaľovať princípy života, ako rozvíjať duchovné poznanie a zároveň tieto procesy aktívne ovplyvňovať. Jednotlivé diely zachytávajú taktiež dozrievanie a duchovní vývoj autorky.

Zameranie prvého dielu "Základní principy", na ktorých je postavená autorkina práca s automatickou kresbou, sú objasnené už v tomto 1. diele trilógie, ktorý vyšiel prvý krát v roku 2005.

Do neznámeho sveta energií a ezoteriky autorka vstúpila prostredníctvom Reiki. Od začiatku chcela pochopiť, ako sa dá s energiami pracovať. Zaznamenávala si rôzne súvislosti a posolstvá, pretože v nich bola skrytá najhlbšia pravda.

Kniha vznikla z hlbokej potreby zdielať tieto láskavé a pravdivé myšlienky a zároveň z potreby ukázať, ako sa dá život zobraziť ako energetické procesy, ktoré denne prežívame.

Skladom (2 ks)
Kód: 900905
€12,23 / ks €11,12 bez DPH

Názov: Svět je kouzelná hra energií - 1. díl

Jazyk: český

Autor: Alena Vychodilová

Počet strán: 72

Väzba: pevná

Rozmer: 169 x 227 mm

Hmotnosť: 312 g

Vydavateľstvo: Anag, 2012

ISBN: 978-80-7263-775-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie