Ešte netlačte Iveta Aldana, Lucia Lišiaková, Veronika Pizano

Kniha „Ešte netlačte (Všetko, čo potrebujete vedieť o rodení na Slovensku)“, popisuje jednanie a praktiky zdravotníckeho personálu, komunikáciu s rodičkami v slovenských pôrodniciach, opíše práva a nároky, ktoré rodička má a prostredníctvom citátov a príbehov je doplnená o reálne skúsenosti žien.


Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 901878
€10,99 / ks €9,99 bez DPH
Kategória: Deti, výchova a rodina
Položka bola vypredaná…

Názov: Ešte netlačte  

Podtitul: Všetko, čo potrebujete vedieť o rodení na Slovensku

Kniha obsahuje 10 kapitol zameraných na informácie o postupoch a najnovších vedeckých poznatkoch v oblasti zásahov do pôrodov, cisárskych rezoch, bondingu a podpore dojčenia. Kniha sa zaoberá úlohou a postavením pôrodných asistentiek na Slovensku a občianskymi iniciatívami v oblasti pôrodov a popôrodnej starostlivosti. Rozoberá tiež problematiku pôrodov v blízkom zahraničí a rodenia doma. Kniha obsahuje aj rozhovor s pôrodníkom Jozefom Záhumenským, psychiatrom Jozefom Haštom a právničkou v oblasti ľudských práv Jankou Debrecéniovou.

#ShowMore#

Kniha je určená ženám, ktoré plánujú dieťa, či už majú nejaký pôrod za sebou, alebo ešte nie. Je určená aj ženám, ktoré už rodiť neplánujú, ale vďaka knihe môžu pochopiť niektoré aspekty svojich pôrodov. Kniha nedáva rady, kde a ako rodiť, ale poskytuje informácie, na ktoré má každá rodiaca žena právo.

Jazyk: slovenský

Autor: Iveta Aldana, Lucia Lišiaková, Veronika Pizano

Počet strán: 192

Väzba: mäkká

Rozmer: 115 x 210 mm

Hmotnosť: 314 g

Vydavateľstvo: W PRESS

ISBN: 978-80-8987-900-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu