Děti za to stojí! Barbara Colorosová

Kniha, ktorá vás rozosmeje, a možno tiež rozplače. Barbara Colorosová vo svojom bestselleri predstavuje typológiu rodín a ich výchovných postupov, ktorá nastavuje zrkadlo všetkým.

Autorka popisuje množstvo každodenných situácií v rodinách s deťmi, naprieč všetkými vekovými skupinami. Odmiet „provizórne“ výchovné riešenia a rodičov inšpiruje k tomu, aby pomohli deťom rozvinúť sebaovládanie, naučili ich chovať sa zodpovedne a naprávať svoje prečiny, bez toho aby pritom ohrozili svoju dôstojnosť.

Na nespočetných príkladoch ukazuje, ako tieto princípy fungujú a ako ich využiť v mnohých situáciách, od učenia na nočník cez súrodeneckú rivalitu až k rebélii dospievania; od bežného neposlúchania až k zneužívaniu omamných látok a antisociálnemu jednaniu, kedy teenageri skončia v rukách polície. Predkladá funkčný návod, ako vychovávať deti so silnou vôľou aj ako sa pri výchove vyhnúť úplatkom či vyhrážkam.

Nájdeme tu aj podnetné riešenia vážnych sporov a prejavov, ako je šikana. "Děti za to stojí!" prináša podporu v tom, ako vychovať deti na zodpovedných, húževnatých a nápaditých dospelých ľudí.

Skladom (1 ks)
Kód: 902010
€16,12 / ks €14,65 bez DPH

Názov: Děti za to stojí!  

Podtitul: Darujte svým dětem sebekázeň

Jazyk: český

Autor: Barbara Colorosová 

Originálny názov: Kids are worth it!

Preklad: Renata Havrdová

Počet strán: 322

Väzba: mäkká

Rozmer: 130 x 200 mm

Hmotnosť: 370 g

Vydavateľstvo: DharmaGaia, 2017

ISBN: 978-80-7436-068-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie