Děti za to stojí! Barbara Colorosová

Kniha, ktorá vás rozosmeje, a možno tiež rozplače. Barbara Colorosová vo svojom bestselleri predstavuje typológiu rodín a ich výchovných postupov, ktorá nastavuje zrkadlo všetkým.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 902010
€16,12 / ks €14,65 bez DPH
Kategória: Deti, výchova a rodina
Položka bola vypredaná…

Názov: Děti za to stojí!

Podtitul: Darujte svým dětem sebekázeň

Autorka popisuje množstvo každodenných situácií v rodinách s deťmi, naprieč všetkými vekovými skupinami. Odmiet „provizórne“ výchovné riešenia a rodičov inšpiruje k tomu, aby pomohli deťom rozvinúť sebaovládanie, naučili ich chovať sa zodpovedne a naprávať svoje prečiny, bez toho aby pritom ohrozili svoju dôstojnosť.

#ShowMore#

Na nespočetných príkladoch ukazuje, ako tieto princípy fungujú a ako ich využiť v mnohých situáciách, od učenia na nočník cez súrodeneckú rivalitu až k rebélii dospievania; od bežného neposlúchania až k zneužívaniu omamných látok a antisociálnemu jednaniu, kedy teenageri skončia v rukách polície. Predkladá funkčný návod, ako vychovávať deti so silnou vôľou aj ako sa pri výchove vyhnúť úplatkom či vyhrážkam.

Nájdeme tu aj podnetné riešenia vážnych sporov a prejavov, ako je šikana. "Děti za to stojí!" prináša podporu v tom, ako vychovať deti na zodpovedných, húževnatých a nápaditých dospelých ľudí.

Jazyk: český

Autor: Barbara Colorosová 

Originálny názov: Kids are worth it!

Preklad: Renata Havrdová

Počet strán: 322

Väzba: mäkká

Rozmer: 130 x 200 mm

Hmotnosť: 370 g

Vydavateľstvo: DharmaGaia, 2017

ISBN: 978-80-7436-068-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu