Červený náramok proti urieknutiu Hamsa "Ruka Fatimy"

Červený náramok má silu ochrany a je podľa kabalistickej tradície liekom na negatívne vplyvy. 

Červená farba ochraňuje a prináša šťastie i prosperitu.

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 502991
Značka: Indimex
€3,60 / ks €2,93 bez DPH
Kategória: Červená šnúrka
Položka bola vypredaná…

Červený náramok proti urieknutiu Hamsa "Ruka Fatimy"

Hamsa je staroveký amulet symbolizujúci Božiu ruku, ktorý je vnímaný vo všetkých vierach ako ochranné znamenie. Často je Hamsa zobrazovaná s okom diabla umiestneným na dlani, ktorý má odstrašiť všetkých so zlými úmyslami proti Vám. Má tiež odvracať negativitu a naopak zvyšovať šťastie.

#ShowMore#

Uviazaním červeného náramku okolo ľavého zápästia, získa nositeľ ochranu pred deštruktívnymi silami uhrančivého pohľadu, predchádza chorobám, chudobe a iným nešťastiam. Chráni pred závistlivými očami druhých a prispieva k fyzickej pohode.

Červená farba je farba lásky a krvi, je spojená s energiou, silou, mocou, odhodlaním, rovnako ako s vášňou a túžbou. Šnúrku je možné za pomoci jednoduchého utiahnutia prispôsobiť na každé zápästie.

Materiál: textil

Dováža: Indimex s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola