Suzukaze vonné tyčinky 22 ks

Nádherná jemná zimná vôňa zo sveta zenových kláštorov a japonských chrámov. Vhodná pre osobnú príležitosť, tiché okamihy rozjímania a meditácie.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 401221
Značka: Everest Ayurveda
€6,15 / ks €5,13 bez DPH

Suzukaze vonné tyčinky 22 ks

Hikali Koh je rada vznešených vôní, pripravovaných podľa tradičných receptúr najlepších japonských majstrov vonných zmesí, ktoré nás unášajú do sveta umenia a poézie, malebnej prírody, prekrásnych záhrad a chrámov japonskej kultúry a prebúdzajú v nás prirodzený zmysel pro pokoru a vznešenosť.

 #ShowMore#

Zloženie: santálové drevo, vanilka, kvet škorice klinčeku a japonské byliny

Rolička obsahuje 22 tyčiniek

Doba horenia cca 45 min

Dováža: Everest Ayurveda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskom lekárstve, zdravom spôsobe života, užívaní himalájskych bylín a vnútornom rozmere človeka. V Českej republike a na Slovensku bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ajurvédským lekárom Dr. Kam Dev Jha a doktorom biotechnologie Sureshom K. Sahom.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemnú pobočku na Slovensku so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.

Späť do obchodu