Zázraky archanděla Gabriela Doreen Virtue

V tejto knihe, ktorá nepropaguje žiadne konkrétne náboženstvo, sa budeme zaoberať Gabrielom - anjelským poslom.

Gabriel i v dnešnej dobe zostáva poslom matiek, spisovateľov a umelcov, ako sa sami presvedčíte pri čítaní pravdivých príbehov na stránkach tejto knihy.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 901487
€17,05 / ks €15,50 bez DPH

Názov: Zázraky archanděla Gabriela

Archanjel Gabriel je presláveným anjelom zvestovateľom, ktorého príbeh je zaznamenaný v Evanjeliu svätého Lukáša. Doreen Virtue vo svojej podmanivej knihe ponúka mnoho informácií z histórie, ktoré sa týkajú archanjela Gabriela a jeho charakteristiky.

#ShowMore#

V knihe rovnako nájdete nádherné historické vyobrazenia, vďaka ktorým môžete získať k tomuto úžasnému anjelovi vzťah a viac sa s ním zoznámiť.

Gabriel je s nami aj teraz a poskytuje svoje vedenie tým, ktorí v dnešnej dobe pôsobia ako poslovia - čo sa týka napríklad učiteľov, spisovateľov, hudobníkov a umelcov všetkého druhu. Pomáha tiež rodičom túžiacim počať dieťa, alebo tým, ktorí deti vychovávajú, či sa ich chystajú adoptovať.

V knihe nájdete skutočné príbehy ľudí, ktorým Gabriel zázračne pomohol a dozviete sa, ako môžete i vy prijať pomoc v oblasti komunikácie, rodičovstva a vôbec pri všetkých činnostiach, kedy vy sami predávate dôležité posolstvá.

Jazyk: český

Autor: Doreen Virtue

Originálny názov: The Miracles of Archangel Gabriel 

Preklad: Veronika Kreslová

Počet strán: 171

Väzba: pevná

Rozmer: 140 x 20 x 215 mm

Vydavateľstvo: Synergie Publishing SE, 2014 

ISBN: 978-80-7370-279-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu