Zázraky archanděla Gabriela Doreen Virtue

V tejto knihe, ktorá nepropaguje žiadne konkrétne náboženstvo, sa budeme zaoberať Gabrielom - anjelským poslom. Gabriel i v dnešnej dobe zostáva poslom matiek, spisovateľov a umelcov, ako sa sami presvedčíte pri čítaní pravdivých príbehov na stránkach tejto knihy.

Archanjel Gabriel je presláveným anjelom zvestovateľom, ktorého príbeh je zaznamenaný v Evanjeliu svätého Lukáša. Doreen Virtue vo svojej podmanivej knihe ponúka mnoho informácií z histórie, ktoré sa týkajú archanjela Gabriela a jeho charakteristiky.

V knihe rovnako nájdete nádherné historické vyobrazenia, vďaka ktorým môžete získať k tomuto úžasnému anjelovi vzťah a viac sa s ním zoznámiť.

Skladom (1 ks)
Kód: 901487
€17,05 / ks €15,50 bez DPH

Gabriel je s nami aj teraz a poskytuje svoje vedenie tým, ktorí v dnešnej dobe pôsobia ako poslovia - čo sa týka napríklad učiteľov, spisovateľov, hudobníkov a umelcov všetkého druhu. Pomáha tiež rodičom túžiacim počať dieťa, alebo tým, ktorí deti vychovávajú, či sa ich chystajú adoptovať.

V knihe nájdete skutočné príbehy ľudí, ktorým Gabriel zázračne pomohol a dozviete sa, ako môžete i vy prijať pomoc v oblasti komunikácie, rodičovstva a vôbec pri všetkých činnostiach, kedy vy sami predávate dôležité posolstvá.

Názov: Zázraky archanděla Gabriela

Jazyk: český

Autor: Doreen Virtue

Originálny názov: The Miracles of Archangel Gabriel 

Preklad: Veronika Kreslová

Počet strán: 171

Väzba: pevná

Rozmer: 140 x 20 x 215 mm

Vydavateľstvo: Synergie Publishing SE, 2014 

ISBN: 978-80-7370-279-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie