Sviečka živlová so znamením Rak

Vodný živel prepožičiava Rakom veľkú citlivosť a vnímavosť. Sú to emocionálne založení ľudia, ale rozhodne im nechýbajú ako logické uvažovanie, tak analytické schopnosti. Vďaka svojej empatii sa vždy snažia pomáhať slabším, ale napriek tomu ich poteší, keď sa im podarí získať si rešpekt za svoj vlastný názor. Majú veľmi vyvinutý cit pre medziľudské vzťahy. V živote si zakladajú na rodine, domove a tradíciách. 

Ručne vyrobená parafínová sviečka Impala vo farbách jednotlivých živlov. Každá sviečka je plnofarebná! Je ručne odliata z kvalitného parafínu s bavlneným knôtom. Na sviečke nájdete označenie jednotlivého živlu, symboly daného znamenia zverokruhu, dátum, stručnú charakteristiku jednotlivých znamení a samozrejme i planétu, vhodné kamene či farby doporučené pre jednotlivé znamenia.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 800708
€5,62 / ks €4,68 bez DPH
Kategória: Zverokruhové sviečky
PODĽA ZNAMENIA: rak
Položka bola vypredaná…

Každá sviečka, ktorá vychádza z manufaktúrnej dielne je ručne kontrolovaná, starostlivo zabalená a vždy opatrená originálnym štítkom, ktorý je zárukou tradície a kvality manufaktúry Ateliéru IMPALA. Sviečky Impala sú vytvorené vďaka fantázii, umeleckej zručnosti a skúsenostiam. Sú jedinečné vďaka láske, ktorá im je venovaná pri ich výrobe. Každá takáto sviečka je vyrábaná tradičným spôsobom z prevažne domácich kvalitných českých materiálov.

Dekoračný predmet - interiérová sviečka z parafínu

Výrobok obsahuje: parafín, textilný knôt
Hmotnosť: 340 gramov
Rozmery: 4,7 x 20 cm

Doba horenia: 50 - 70h

Bezpečnostné informácie:
- Nenechávajte horieť bez dozoru
- Horiacu sviečku držať mimo dosahu detí a domácich zvierat
- Vždy nechávať najmenej 10 cm medzi horiacimi sviečkami
- Nezapaľovať sviečky na predmetoch alebo blízko predmetov, ktoré sa môžu zapáliť

Vyrobené v Českej republike firmou Ateliér Impala

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: