Rakovina Thomas Kroiss

Autor, súkromný viedeňský lekár, obdržal v roku 1997 od Európskej únie Čestnú medailu za úspechy pri liečbe rakoviny, čo je pocta, ktorou sa môže v Európe pochváliť len málokto. Aká je podstata Kroissovho úspešného liečebného systému? Predovšetkým žiadna panika pri vyslovení diagnózy! Pacienta dôkladne oboznámi s príčinou vzniku rakoviny a so všetkými možnosťami liečenia. Oslabený či zlyhávajúci imunitný systém chorého povzbudí najskôr takzvanou terapiou pred terapiou. Až potom si pacient sám zvolí terapiu, ktorú mu vymodeluje doslova na telo, pričom uplatňuje aj niektoré metódy klasickej medicíny s výnimkou chemoterapie a rádioterapie…

Táto kniha vyšla v nemecky hovoriacich krajinách už v šiestich vydaniach! Môže sa stať vynikajúcim poradcom onkologických pacientov, ktorí s veľkou šancou, a predovšetkým s vlastnou pomocou, svoje ochorenie prekonajú. Autor objasňuje aj také terapeutické informácie, ktoré školská medicína nepozná alebo ich neberie do úvahy!

Skladom (1 ks)
Kód: 901622
€14,36 / ks €13,05 bez DPH

Názov: Rakovina

Podtitul: Šance na uzdravení

Jazyk: český

Autor: Thomas Kroiss

Preklad: Rudolf Řežábek

Počet strán: 280

Väzba: pevná

Rozmer: 149 x 210 mm

Hmotnosť: 488 g

Vydavateľstvo: Dialog, 2015

ISBN: 978-80-7424-075-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie