VITAMÍNY ZADARMO

Prečo sme sa rozhodli darovať 10% z obratu? Prečo rozdávame vitamíny od firmy Kompava a prečo práve Fit CÉ vitamín? Pretože štúdie potvrdili, že vitamín C je obrovský bojovník s koronavírusom; a dnes je veľmi dôležité nielen navzájom si pomáhať ale pomáhať aj vlastnému telu vitamínmi a výživovými doplnkami, ktoré majú priaznivý vplyv na imunitu. 

banner fit ce colostrum k

Máj 2016. Rok po ničivom zemetrasení sa traja naši spolupracovníci rozhodli odísť do Nepálu a pomôcť „obyčajným“ - normálnym ľuďom, lebo pomoc z celého sveta mizla v „zvláštnej“ bezodnej studni. 

V týchto ťažkých časoch chceme opäť pomôcť, ale tentokrát našim ľuďom: Slovákom, Čechom a Moravanom:

Spoločne sme sa ocitli v dobe, kedy je dobrý imunitný systém viac než dôležitý a dlhovekosť človeka je to, prečo my robíme, to čo robíme. Dnes na nás striehne koronavírus z každej strany a preto sme sa rozhodli ku každému vášmu nákupu pribaliť darček na podporu imunity:

Darujeme 10% z obratu - nezáleží za koľko si u nás nakúpite, vždy od nás dostane vitamíny  - 10, 20, 30.... 60 ....100... kapsulí. 

S vitamínmi a výživovými doplnkami z Kompavy máme veľmi dobré, dlhoročné osobné skúsenosti a navyše spolupráca (vďaka Zuzke CH.) je na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. O vitamíne C na svojom blogu napísali:

Vitamín C je jeden zo základných vitamínov, ktorý treba dopĺňať neustále. Ide o vitamín, ktorý sa v tele neukladá a tiež sa ním nedá predávkovať. Pri užívaní vitamínu C je dôležité dbať aj na dostatočný pitný režim. Podľa štúdie ZhiYong (2020) sa pri nákaze koronavírusom odporúča brať denne až do 5 gramov. Bolo dokázané, že denná dávka 3 x 1 g vitamínu C zmiernila symptómy ochorenia.

V rámci starostlivosti o imunitu je samozrejmosťou pestrá strava, pitie dostatočného množstva tekutín a taktiež by ste si mali dopriať denne 7-8 hodín spánku v tmavej miestnosti. Pestrá strava by sa mala skladať najmä z ovocia a zeleniny, taktiež môžete pridať rôzne semienka, orechy či strukoviny.

Vašej imunite viete výrazne pomôcť - najmä dnes je veľmi dôležité dopĺňať podporné látky aj vo forme výživových doplnkov a pri liečbe je ich užívanie veľmi prospešné až nevyhnutné.

„Pomôž si človeče, aj GOAľudia ti pomôžu.“

Majte sa krásne. :) Želáme Vám pevné zdravie a silnú vieru, že všetko nakoniec dobre dopadne. Opatrujte sa, aj svojich blízkych.

Vlad F a spolupracovníci z Goa Art - Janka K., Zdenka T., Monika N., Janka V., Katka K., Ľubomír K., Matúš T.

 

Nepal_11Nepal_1Nepal_10Nepal_12Nepal_2Nepal_3Nepal_4Nepal_5Nepal_7Nepal_8Nepal_9