Šamanská léčba duchem Alberto Villoldo

Na Západe sme zvykli obracať sa na lekárov a odborníkov, aby nás viedli pri našom liečení, raste a učení. Naše školy, práce, náboženstvo a vlády sú hierarchické. V Amazónii však nie sú žiadne úrovne managementu medzi nami a Duchom. Šaman - múdry starec či starena - je uznávaný ako liečiteľ, ale nie je považovaný za nadradeného ostatným členom spoločenstva. Šaman je jednoducho vyškolený prostredník, ktorý komunikuje s viditeľným aj neviditeľným svetom, aby nám pomohol obnoviť rovnováhu tela, mysle a duše.

Posolstvo tejto knihy nám vysvetľuje, že nemusíme pátrať po žiadnom šamanovi, aby sme mohli objaviť Ducha, ani nemusíme hľadať nikoho mimo seba, aby sme sa uzdravili. Stačí sa len dívať do svojho vnútra. Práve tam obdržíme Medicínu Jediného Ducha.

Pokiaľ máme odvahu, Medicína Jedného Ducha nás privedie k úplne odlišnému životu – životu plnému zdravia, novej múdrosti, nových aktivít, nových vzťahov a nových príležitostí. Začneme sa viac cítiť doma vo svojej vlastnej koži. Zmeny, ktoré učiníme, budú trvalé a nič nám nezabráni nasledovať naše sny.

Skladom (1 ks)
Kód: 902041
€17,11 / ks €15,55 bez DPH

Názov: Šamanská léčba duchem  

Podtitul: Prastaré postupy pro dokonalé zdraví

Jazyk: český

Autor: Alberto Villoldo

Originálny názov: One spirit medicine - ancient ways to ultimate wellness

Preklad: Veronika Glogarová

Počet strán: 80

Väzba: mäkká

Rozmer: 148 x 210 mm

Hmotnosť: 325 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2017

ISBN: 978-80-7336-872-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: