Vy jste placebo Dr. Joe Dispenza

Je možné vyliečiť sa len prostredníctvom myšlienok – bez liekov a operácií? Pravda je taká, že sa to stáva oveľa častejšie, než by ste očakávali. 

Viera mysle skutočne uzdravuje. V knihe "Vy jste placebo" doktor Joe Dispenza predkladá niekoľko doložených prípadov tých, ktorí prekonali rakovinu, srdečné choroby, depresiu, artritídu alebo trasľavosť spojenú s Parkinsonovou chorobou len vďaka tomu, že verili v placebo efekt.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 901881
€17,51 / ks €15,92 bez DPH

Názov: Vy jste placebo

Podtitul: Na stavu mysli záleží

Doktor Dispenza však popisuje i odvrátenú stranu placebo efektu – ako napríklad ochoreli alebo dokonca zomreli ľudia, ktorí boli svedkami čarodejníckych alebo voodoo praktík, alebo potom, čo im bola stanovená chybná diagnóza a oni si mysleli, že trpia vážnou chorobou. Viera môže byť tak silná, že farmaceutické firmy používajú dvojité a trojité náhodné slepé štúdie, ktoré sa snažia vylúčiť moc mysle nad telom pri posudzovaní nových liekov.

#ShowMore#

Doktor Dispenza robí oveľa viac, než len skúma históriu a fyziológiu placebo efektu. Kladie si otázku, či je možné sa naučiť princípy placebo efektu, bez toho aby ste sa spoliehali na akékoľvek vonkajšie látky, a dosiahnuť rovnaké vnútorné zmeny v oblasti zdravia človeka a nakoniec aj celého jeho života. Ďalej predkladá vedecké dôkazy (napríklad röntgenové snímky mozgu) neuveriteľných prípadov uzdravenia, ktorých bol svedkom na svojich workshopoch, na ktorých sa jeho účastníci naučili osobnostnej transformácii založenej na praktickom využití tzv. placebo efektu. V závere knihy je vysvetlené, ako môže meditácia zmeniť našu vieru a očakávanie, ktoré nás držia na uzde – čo je prvý krok k vyliečeniu.

Kniha spája najnovšie výskumy na poli neurovedy, biológie, psychológie, hypnózy, životných podmienok a kvantovej fyziky, aby potvrdila účinky placebo efektu… a taktiež ukázala, ako môže byť zdanlivo nemožné v konečnom dôsledku skutočne možné.

 

Jazyk: český

Autor: Dr. Joe Dispenza

Originálny názov: You Are the Placebo

Preklad: Bronislava Grygová

Počet strán: 352

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 235 mm

Hmotnosť: 522 g

Vydavateľstvo: Anag, 2016

ISBN: 978-80-7554-039-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu