V poutech rozkoše Jaiya

Táto kniha vám poskytne návod na vzrušujúce a hravé praktiky, s ktorých pomocou do svojho posteľného repertoáru začleníte prvky hry na nadvládu, uväzovanie a intenzívny zážitok. To, čo sa naučíte, vám pomôže spestriť milostný život a dosiahnuť vysoký stupeň neobyčajnej sexuálnej extázy. Zároveň si zlepšíte vzťah a celkové prepojenie a súlad s partnerom. Zo skúsenosti autorka vie, že praktizovanie perverzného sexu vás nabije silou aj v živote mimo spálne.

Knihu "V poutech rozkoše" autorka naplnila hromadov tipov, nástrojov a techník, ktoré vám okorenia sexuálny život. Ten vás potom bude ďaleko viac a dlhšie napĺňať. Autorka od vás očakáva, že sa o všetko podelíte s priateľmi hlasným zvolaním: „Tu je naozajstná nálož sexu a la Päťdesiat odtieňov!“

Autorka vám poskytuje dovolenie k tomu, aby ste sa odvážili vykročiť za hranice svojich sexuálnych predstáv. Dovoľuje vám prežiť úžasnú vášeň, pochopiť vlastnú erotickú podstatu, nájsť v sebe súcit k ostatným a napojenie na druhého, požiadať o to, čo v spálni chcete, a prekonať prekážky, ktoré vám môžu brániť v dosiahnutiu jedinečnej rozkoše. A v priebehu toho všetkého si užiť množstvo srandy.

Skladom (1 ks)
Kód: 901979
€15,71 / ks €14,28 bez DPH

Názov: V poutech rozkoše

Podtitul: Jedinečný průvodce světem BDSM, perverze a intenzivních sexuálních prožitků

Jazyk: český

Autor: Jaiya

Originálny názov: Cuffed, Tied, and Satisfied

Preklad: Marie Frydrychová

Počet strán: 293

Väzba: mäkká

Rozmer: 140 x 205 mm

Hmotnosť: 365 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2016

ISBN: 978-80-7370-332-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: