Tao koně Linda Kohanov

V knihe "Tao koně" Linda Kohanov rozpráva o svojom objavovaní duchovnej podstaty koní za pomoci mytológie, vedeckého výskumu aj svojich vlastných zážitkov. Neobyčajný príbeh o liečiteľských schopnostiach koní a vzájomnej komunikácii obracia naruby náš konvenčný pohľad na tieto obdivuhodné zvieratá.

Autorka tiež pátra po duchovných princípoch stojacich v pozadí magického prepojenia medzi koňom a človekom – v jeho dôsledku kone vnímajú a reagujú na nepatrné zmeny v ľudskom rozpoložení. Objavuje v koňoch prastarý prameň ženskej múdrosti a ukazuje, ako táto múdrosť dokáže človeka uzdraviť a posilniť. Časom objavila aj neobyčajnú schopnosť koní prebúdzať aj v ľuďoch intuíciu zrkadlením autentických pocitov, ktoré chcú skryť – čo z nich robí veľmi účinných terapeutických pomocníkov a učiteľov.

Linda popisuje jemné emocionálne, až jasnozrivé zážitky, ktoré zažívala po čase strávenom interakciou so stádom. Podrobne sa venuje technikám, ktoré na základe svojich zážitkov vypracovala, aby s pomocí koní i svojim študentom pomohla posilniť a prepojiť vnímanie seba samých v telesnej a duševnej jednote a uvedomiť si svoje mimozmyslové schopnosti.

Skladom (1 ks)
Kód: 901440
€13,48 / ks €12,25 bez DPH

Názov: Tao koně

Podtitul: Cesta ženy k uzdravení a transformaci

Jazyk: český

Autor: Linda Kohanov

Originálny názov: The Tao of Equus

Preklad: Kateřina Lipinská

Počet strán: 366

Väzba: pevná

Rozmer: 134 x 205 mm

Hmotnosť: 390 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2014

ISBN: 978-80-7370-266-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: