Sensei ze Šambaly 1 Anastasia Novych

Kniha bola spísaná podľa zápiskov bývalej maturantky, ktorá vo svojom denníku zachytáva udalosti z rokov 1990 - 1991. Táto kniha odkrýva vnútorný svet šestnásťročného dievčaťa, ktoré sa zrazu ocitla tvárou v tvár smrti. To ju donútilo prehodnotiť svoj život a hľadať odpovede na večné otázky: "V čom spočíva zmysel života? Kto naozaj som? Prečo je väčšina ľudí na svete veriacich? Veď keď veria, znamená to, že v niečo dúfajú. Akým spôsobom dosahujú veľkí svoju vnútornú nesmrteľnosť? Čo sa skrýva za pochopením podstaty človeka?"

Nespútaná energia vnútorného hľadania ju privedie k stretnutiu so zvláštnym, veľmi vzdelaným mužom, majstrom východných bojových umení a veľmi tajomnou osobou - Senseiom. Senseiov neobvyklý pohľad na svet, ktorý preniká až do samotnej hĺbky duše, jeho fascinujúca filozofia a znalosti o svete a o človeku, dynamické bojové umenie a múdrosť v každodenných situáciách, alternatívna medicína, starobylé duchovné praktiky (vrátane účinnej techniky k ovládnutiu negatívnych myšlienok), prejavy fenomenálnych ľudských schopností. To všetko a mnoho iného hrdinka spozná, keď sa zoznámi so svetom Senseia.

Najdôležitejšie je ale to, že nájde odpovede na svoje hlavné vnútorné otázky a na základe svojej vlastnej skúsenosti spozná, že je ľuďom darovaná zhora najmocnejšia tvorivá sila - sila viery a lásky.

Skladom (1 ks)
Kód: 901314
€7,23 / ks €6,57 bez DPH

Názov: Sensei ze Šambaly 1 

Podtitul: Moudrostí Ducha odhalí on Poznání tajné...

Jazyk: český

Autor: Anastasia Novych

Preklad: Hana Prchlíková

Počet strán: 394

Väzba: mäkká

Rozmer: 128 x 197 mm

Hmotnosť: 372 g

Vydavateľstvo: Ibis, 2012

ISBN: 978-80-904796-0-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: