Mudry - Sám sobě léčitelem Marcela Zlatohlávková

V každodennom behu nášho života nás ani nenapadne, že vo svojich prstoch ukrývame netušené zásobárne energie, ktoré môžeme všestranne využiť. Postavenie rúk a prstov vytvorili pred tisícročiami indickí Majstri, ktorí pochopili, že pre človeka má kľúčový význam rovnováha telesných živlov a ich spojenie s makrokozmom.

Mudry boli a dodnes sú považované za prostriedok komunikácie s tým, čo je duchovné a božské. Otvárajú energetické dráhy ľudského organizmu a umožňujú ich spojenie s vesmírnou pranou. Jednoduchý a účinný systém sa skladá zo zvláštnych a pritom jednoduchých zostáv prstov a rúk, ktoré majú schopnosť univerzálne prepojiť telo s dušou a duchom. Ich pôsobenie je zároveň možné posilniť prostredníctvom vizualizácie, liečivých bylín, správnym dýchaním alebo farbami.

Pokiaľ sa chcete uberať cestou telesného a duševného zdravia, dokážete s pomocou tejto knihy nájsť a udržať životnú rovnováhu, usmerniť všadeprítomnú životadárnu silu a zostať svieži a zdraví. Vo svojich vlastných prstoch nájdete zdroj životodárnej a nikdy neutíchajúcej energie.

Skladom (1 ks)
Kód: 901514
€9,82 / ks €8,93 bez DPH

Názov: Mudry - Sám sobě léčitelem  

Podtitul: 42 jednoduchých cviků pro zlepšení tělesného i duševního zdraví

Jazyk: český

Autor: Marcela Zlatohlávková

Počet strán: 128

Väzba: pevná

Rozmer: 129 x 206 mm

Hmotnosť: 260 g

Vydavateľstvo: Eminent, 2014

ISBN: 978-80-7281-487-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: