Léčivá síla meditace Dalajláma

Pozvaním dalajlámu a popredných bádateľov z oborov medicíny, psychológie a neurovedy na spoločnú debatu pripravil inštitút Mind and Life scénu pre fascinujúci výskum liečivého potenciálu ľudskej mysle. Liečivá sila meditácie prezentuje vo všetkej úplnosti trinásty dialóg Mind and Life, diskusiu zaoberajúcu sa množstvom závažných otázok, ktoré sa týkajú vedeckého a klinického uplatnenia meditácie: Ako meditačné praktiky ovplyvňujú bolesť a ľudské utrpenie? Akú úlohu hrá mozog v našej emocionálnej rovnováhe a zdraví? Do akej miery môže naša myseľ skutočne ovplyvňovať fyzickú chorobu?

Kniha editovaná svetoznámymi vedcami Jonem Kabat-Zinnom a Richardom j. Davidsonom prináša túto úžasne dynamickú výmenu názorov spolu so zaujímavými výskumnými objavmi, ktoré vrhajú svetlo na povahu mysle, jej schopnosť zdokonalovať samú seba prostredníctvom tréningu aj na to, akú hrá úlohu vo fyzickom a emocionálnom zdraví.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 902077
€16,23 / ks €14,75 bez DPH
Kategória: Rozvoj tela a ducha
Položka bola vypredaná…

Názov: Léčivá síla meditace

Jazyk: český

Autor: Dalajláma

Originálny názov: The Mind′s Own Physician: A Scientific Dialogue with the Dalai Lama on the Healing Power of Meditation

Preklad: Jan Kozák

Počet strán: 304

Väzba: mäkká

Rozmer: 148 x 210 mm

Hmotnosť: 404 g

Vydavateľstvo: Fontána, 2017

ISBN: 978-80-7336-893-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: