Člověk budoucnosti Sergej N. Lazarev

Naše pocity v danom okamžiku vytvárajú to, čomu hovoríme zdravie a osud. Podstatný vplyv na naše pocity má predošlá skúsenosť. Ak meníme svoj vzťah k minulosti, môžeme zmeniť súčasnosť i budúcnosť. 

V svojej snahe pomôcť ľuďom vychádza S.N.Lazarev zo skúsenosti z posledných dvadsať rokov výskumu. Knihu Výchova rodičů pojal ako príručku s jasnými doporučeniami. 

Pokiaľ človek nechápe základné pravdy, potom akékoľvek rituály, prístupy či techniky ho môžu len odlákať od správneho chápania sveta. A na to, že žije práve teraz, v tomto okamžiku, že sa treba začať meniť, že je treba sa naučiť milovať a vnímať vôľu Stvoriteľa vo všetkom, čo sa okolo odohráva, mnohí zabúdajú. Akonáhle sa však budúcnosť pre nás stáva dôležitejšou ako prítomnosť, láska odchádza. Vtedy sa rúca tak prítomnosť, ako aj budúcnosť, človeku potom neostáva nič iné, ako sa pokúsiť oprieť o lásku.

Skladom (1 ks)
Kód: 901954
€12,11 / ks €11,01 bez DPH

Každý z nás si aspoň raz v živote položil otázku, prečo sa tá alebo iná udalosť deje v jeho živote? Prevažne je to vždy spojené s nepríjemnými udalosťami, a ako moc záleží na človeku samotnom, ako na náhodách alebo iných okolnostiach...?

Ako uchrániť seba a svojich blízkych od nepríjemností a ako sa naučiť riešiť svoje problémy? Existuje naozaj súvislosť medzi osudom, zdravím, charakterom človeka a pohľadom na svet? Autor tejto knihy dáva odpovede na tieto i ďalšie otázky.

Názov: Člověk budoucnosti 

Podtitul: Výchova rodičů

Jazyk: český

Autor: Sergej N. Lazarev

Originálny názov: Čelavěk buduševo

Preklad: Jana Hrčková

Počet strán: 232

Väzba: mäkká

Rozmer: 130 x 200 mm

Hmotnosť: 300 g

Vydavateľstvo: Amaratime, 2016

ISBN: 978-80-906389-2-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: