Most přes navždy Richard Bach

Niekedy máme pocit, že už neostal ani jediný drak. Ani jeden odvážny rytier, ani jedna víla, ktorá by sa ladne mihala tajuplnými lesmi a okúzlovala srny a mytýle svojim úsmevom. Niekedy máme dojem, že naša doba už nemá žiadne prekážky, že je bez dobrodružstiev. Osud je pre nás cesta za horizont, horiace tiene, ktoré sa prehnali okolo a už dávno pominuli.

Ako je príjemné sa mýliť. Princezny, rytieri, kúzla a draci, záhady a dobrodružstvá...nielen že sú tu a teraz, sú všetkým, čo kedy na zemi existovalo! V našom storočí samozrejme zmenili odev. Draci dnes napríklad nosia vládne obleky. Démoni spoločnosti škrípu zubami, vrhajú sa na nás, keď náhodou zdvihneme oči od zeme, a vyzývajú nás, aby sme sa dali doprava na križovatkách, kde nás učili zatáčať doľava. Zdanie sa stalo natoľko skutočným, že princezny a rytieri môžu byť skrytí jeden pred druhým, ukrytí pred sami sebou.

V snoch nás však Majstri reality navštevujú stále, aby nás povzbudili a povedali nám, že sme štít proti drakom ešte nestratili, že nami teraz preniká oblúk modrastého napätia, aby sme mohli zmeniť náš svet tak, ako chceme. Intuícia nám do uší šepká pravdu: "Nie sme prach, sme zázrak!" 

Skladom (1 ks)
Kód: 900668
€11,13 / ks €10,12 bez DPH

Táto kniha je príbehom o rytierovi, ktorý umieral a princezne, ktorá mu zachránila život. Je to príbeh o kráse a netvoroch, o kúzlach a pevnostiach, o silách smrti, ktoré sú zdanlivé, a silách života, ktoré sú skutočné. Je to rozprávanie o jednom dobrodružstve, ktoré je podľa autora v každej dobe tým najdôležitejším. 

Názov: Most přes navždy

Jazyk: český

Autor: Richard Bach

Originálny názov: The Bridge Across Forever

Preklad: Stanislava Vitoňová

Počet strán: 330

Väzba: pevná

Rozmer: 125 x 175 mm

Hmotnosť: 390 g

Vydavateľstvo: Synergie, 1998

ISBN: 80-8609-913-X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: