Turmalín v krištáli náramok energetický

Krištáľ s turmalínom spája v jednom vlastnosti krištáľu aj turmalínu. Účinne posilňuje energiu a odkláňa škodlivé vplyvy prostredia. Uvoľňuje napätie a harmonizuje telo i dušu. Negatívne energie a myšlienky mení v pozitívne. Krištáľ s turmalínom tiež pomáha pri riešení a odstraňovaní problémov. Potlačuje sklony škodiť občas sám sebe. Harmonizuje meridiány.

Skladom (1 ks)
Kód: 603119
€16 / ks €13,33 bez DPH

Turmalín v krištáli - náramok energetický

Energetický "Budhov" náramok - 22 pravidelných guľôčok z turmalínu v krištáli, navlečených na gumičke. Dĺžka náramku je cca 18cm. Náramok sa dá podľa potreby upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky. Priemer guľôčky je cca 8 mm.

Energetický náramok je ukončený uzlom, z ktorého vychádzajú dve gumičky. Tento koniec symbolizuje vychádzanie zlej energie. Sila a energia jednotlivých kameňov pôsobí liečivo a harmonizačne na telo i dušu. Čistia a harmonizujú čakry.

Očista: vložte asi na 3-5 minút pod vlažnú tečúcu vodu (urobte tak aj pred jeho prvým použitím a potom pravidelne 2-4x za mesiac podľa potreby). Ak je nosený každý deň, tak ho umývame častejšie, ale taktiež po konflikte, negatívnej výmene energií, po energetickom útoku, po strese a pod. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: