Granát náramok energetický

Granát je darcom životnej sily, sexuálnej energie a vitality. Pomáha prekonávať zábrany. Zosilňuje a aktivuje účinky ostatných kameňov. Posilňuje našu vytrvalosť. Dokáže prebudiť spomienky na minulé životy. Zbavuje nás negatívnych energií. Pomáha prekonávať isté zákazy. Zvyšuje sebadôveru. Otvára srdce.

Granát je kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prispieva k naberaniu nových síl a k ich obnove. Prečisťuje čakry a dodáva im novú energiu, ktorou oživuje, čistí a udržuje v rovnováhe. Prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Granát regeneruje telo. Podnecuje metabolizmus. Lieči chrbticu a bunkové problémy. Čistí krv, blahodárne pôsobí na srdce a pľúca. Regeneruje DNA. Pomáha pri vstrebávaní minerálov a vitamínov.

Skladom (1 ks)
Kód: 601634
€21,20 / ks €17,67 bez DPH

Granát - náramok energetický

Energetický "Budhov" náramok - 22 pravidelných guľôčok z Granátu navlečených na gumičke. Dĺžka náramku je cca 18cm. Náramok sa dá podľa potreby upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky. Priemer guľôčky je cca 8 mm.

Energetický náramok je ukončený uzlom, z ktorého vychádzajú dve gumičky. Tento koniec symbolizuje vychádzanie zlej energie. Sila a energia jednotlivých kameňov pôsobí liečivo a harmonizačne na telo i dušu. Čistia a harmonizujú čakry.

Granát
Krajina pôvodu: ČR, JAR, Rusko, USA, Brazília
Čakra: základu a srdca
Astrológia: Lev, Baran, Škorpión

Očista: Pod vlažnou tečúcou vodou, alebo cez noc v miske. Nabíjať môžeme ľubovoľne dlho na slnku, až pokiaľ necítime ako z nich sála očistný žiar.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: