Změnte své myšlenky, změňte svůj život Dr. Wayne W. Dyer

Päť sto rokov pred narodením Ježiša poveril Boh v starovekej Číne Lao-c‘, aby hlásal verše, ktoré sú považované za konečný výklad zmyslu našej existencie. Klasický text týchto 81 veršov s názvom "Tao te ťing" či "Skvělá cesta" ponúka vyvážené, morálne, duchovní rady a návody pre blaho človeka.

Dr. Wayne W. Dyer v tejto knihe preskúmal stovky prekladov Tao te ťing a napísal 81 úvah o tom, ako múdrosti Lao-c‘ využiť v dnešnom modernom svete. Obsahuje všetky verše Tao zostavené podľa Waynovho výskumu. Každá kapitola je určená pre život v znamení Tao.

Zmeňte svoj život vďaka Tao te ťing rovnako ako autor, ktorý strávil čítaním, výskumom a meditovaním nad správami Lao-c‘ celý rok a hovorí: „Toto je kniha, ktorá navždy zmení spôsob, akým pozeráte na svoj život, a výsledkom pre vás bude život v novom svete v súlade s prírodou. Písanie tejto knihy ma navždy zmenilo. Teraz žijem v súlade s prírodou a zmysel života vidím v pokoji a mieri, aký som ešte nikdy nezažil. Som na tento súčasný výklad Tao te ťing hrdý a ponúkam vám príležitosť ku rovnakej zmene, akou som prešiel aj ja.“

Skladom (1 ks)
Kód: 901535
€17,99 / ks €16,35 bez DPH

Názov: Změnte své myšlenky, změňte svůj život  

Podtitul: Žít moudrosti TAA

Jazyk: český

Autor: Dr. Wayne W. Dyer

Originálny názov: Change your thoughts change your life

Preklad: Ondřej Klabal

Počet strán: 368

Väzba: mäkká

Rozmer: 150 x 230 mm

Hmotnosť: 540 g

Vydavateľstvo: Anag, 2014

ISBN: 978-80-7263-903-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: